Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v Düşman - 1973 - Yerli Film - FHD | tt0279795

Düşman - 1973 - Yerli Film - FHD | tt0279795
BroserBros
Düşman - 1973 - Yerli Film - FHD | tt0279795
4
182
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1973 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

2. Dünya Savaşı sırasında Alman ajanı Helga ile Türk ajanı Murat'ın hikayesi.

Düşman (1973) (Düsman) | tt0279795 Filmi Imdb'den 37 kişi tarafından oylandı ve 5.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %50 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Dusman.1973.FHD.x264.Yerli.FilmbolPremium
Format            : Matroska at 6 892 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 4.33 GiB   / 1 h 30 min 0 s 938 ms

Video #1          : AVC | 6 761 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AAC LC | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
sanvar Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular36
  • Mesajlar42
  • Rep puanı 56
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri45
Merhaba admin istek formunda belirtmiştim ama filmin başı ve sonu yaklaşık 40 dk yine vhs ! ben tüm filmi hd olarak istedim ve bunu belirttim neden filmi baştan sonu hd olarak değil de bu şekilde
paylaşım yapıl ?
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
kaynakta ne varsa o verildi hocam manuel işlem yapılmadı
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
sanvar Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular36
  • Mesajlar42
  • Rep puanı 56
  • Beğendikleri0
  • Beğenenleri45
hocam bu versiyon ben de var bunu belirtmiştim zaten o zaman istek hakkımı geri verin boşuna gidiyor
Şuan Online!
Başarılı. 
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
sanvar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Diğer Raporlar.
filmi baştan sona hd olarak istedim ve bunu istek formunda belirttim ama yaklaşık filmin başında ve sonun 40 dk vhs var bu versiyon zaten vardı bende istemediğimi de belirtmiştim istek hakkımı geri istiyorum ya da baştan sona hd olarak paylaşım

Bu konuya ait bir rapor hatalıydı.
Yönetici tarafından şu not dahil edildi; Lütfen istek kurallarını dikkatli okuyun. Eğer istenilen film daha önce Filmbol'a hiç eklenmemişse bu yeni istektir ve Sürüm notları dikkate alınmaz. Farklı sürüm taleplerinizi ekli olan filme ek sürüm isteği oluşturarak yapabilirsiniz.
* Yeni İçerik ibaresi ile gönderilen formlarda sürüm belirtmenize gerek yoktur. Sürüm notları dikkate alınmaz.

Lütfen rapor kurallarını okuyun. Başarılı raporlar size saygınlık puanı kazandırır ve başarısız raporlar saygınlık puanınızı düşürür. Rapor sağlayan üye: @sanvar

Hızlı Menü: