Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Yasak Bölge (Brick Mansions) - 2014 - TR+ORG - 1080P | tt1430612

Yasak Bölge (Brick Mansions) - 2014 - TR+ORG - 1080P | tt1430612
TheKratos
Yasak Bölge (Brick Mansions) - 2014 - TR+ORG - 1080P | tt1430612
1
240
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
7
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Geriye kalan tek şey, kötü şöhretli suçluların karargahı olarak hizmet veren Detroit'in parlak günlerinden kalma tuğla binalar ve evler. Suçlularla başa çıkamayan güvenlik güçleri, şehrin geri kalanını korumak için tuğla binaları devasa bir duvarla çevreledi. Damian Collier, bir suç şebekesindeki yolsuzluğun üzerine gitmeye çalışan gizli bir polistir. Eski bir mahkum olan Lino, şimdi dürüst bir hayat kurmaya çalışıyor. Detroit mafya babası Tremaine, Lino'nun kız arkadaşını kaçırma planına göre hareket eder. Lino için işler kontrolden çıkınca yardım için Damian'a döner ve bir çözüm bulur. Damien, Lino'nun taleplerini gönülsüzce kabul eder, ancak kendisini tüm şehri kasıp kavuracak sinsi bir planın içinde bulur... Kasım 2013'te ölen Paul Walker'ın oynadığı bu aksiyon dolu suç filminin yönetmeni Camille Delamar ve aynı zamanda başrolde RZA ve David Belle var.

Yasak Bölge (2014) (Brick Mansions) | tt1430612 Filmi Imdb'den 43,445 kişi tarafından oylandı ve 5.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %50 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Brick.Mansions.2014.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 3 721 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.35 GiB   / 1 h 30 min 33 s 261 ms

Video #1          : AVC | 3 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları