Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v Aydede - 2018 - Yerli Film - FHD | tt8322828

Aydede - 2018 - Yerli Film - FHD | tt8322828
BroserBros
Aydede - 2018 - Yerli Film - FHD | tt8322828
1
301
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Bekir'in küçükken babasını kaybeden annesi Rabia, dedesi İlyas ile birlikte kasabanın tuhafiyeciliğini yapmaktadır. Elias öldükten sonra Kuchuk Becker'e çok sevdiği büyükbabasının ölümünden sonra aya gittiği ve yas tutmaması için Ed'de yaşadığı söylendi. Bekir, tıpkı televizyonda izlediği "Buddy" filmindeki gibi bir bisiklet alıp dedesiyle tanışmak için aya uçmanın hayalini kurar. Annesi Rabia, kız kardeşiyle arasında çıkan miras anlaşmazlığında evi ve küçük mağazayı kaybetti ve ardından o ve kız kardeşi, kıyasıya bir miras savaşı başlattı. Yaşadığı platonik aşk, Rabia'nın hayatını çok daha zorlaştıracaktır.

Aydede (2018) | tt8322828 Filmi Imdb'den 625 kişi tarafından oylandı ve 5.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Aydede.2018.FHD.x264.Yerli.FilmbolPremium
Format            : Matroska at 6 075 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 3.92 GiB   / 1 h 32 min 22 s 144 ms

Video #1          : AVC | 5 944 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AAC LC SBR | 128 kb/s
İz Adı            : Turkish
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!