Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD Plus - ULTRA HD - 4K Plus v Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması (Warcraft) - 2016 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt0803096

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması (Warcraft) - 2016 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt0803096
KaRaKuLe
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması (Warcraft) - 2016 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt0803096
1
177
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2016 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Bu çalışma, farklı ırkların karşı karşıya geldiği bir fantezi dünyasını beyaz perdeye taşıyan “World of Warcraft” oyununun bir filmidir. Ork savaşçılarının diyarı yok edildi ve hayatta kalanlar yeni koloniler kurmak için Azeroth Krallığı'nın dış mahallelerine geldi. Azeroth Krallığı barışı savunsa da, yaklaşan bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birbirine bağlayan kapı açıldığında, bir ordu yok olmayı beklerken, diğeri kıyamet ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve uluslarının kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna giriyor. Genç neslin "Moon" ile sinemaya girme konusunda en umut verici yönetmenlerinden biri olan Duncan Jones'un başrollerinde Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kaczynski ve Daniel W. Efsanevi Resimler, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması (2016) (Warcraft) | tt0803096 Filmi Imdb'den 272,197 kişi tarafından oylandı ve 6.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %79 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Warcraft.2016.2160p.4KPlus.BluRay.x265.10Bit.HDR.HEVC.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 54.4 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 47.3 GiB   / 2 h 4 min 27 s 72 ms

Video #1          : HEVC | 46.8 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 3840 x 2160 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org [NETFLiX]
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org [NETFLiX]

Ses  #4           : E-AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org [AMAZON]

Ses  #5           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org [AMAZON]

Ses  #6           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Dil               : en

Ses  #7           : MLP FBA 16-ch | 4 834 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Bilgi             : 8 kanal, 48.0 kHz

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Forced (Türkçe)

Altyazı #1        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)

Altyazı #2        : UTF-8
İz Adı            : Tam (İngilizce)

Altyazı #3        : UTF-8
İz Adı            : [CC] (İngilizce)

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
GTR055 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar59
  • Rep puanı 5
  • Beğendikleri37
  • Beğenenleri0
Yüksek kaliteli paylaşım için teşekkürler.

Hızlı Menü: