Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Konuşma (The Conversation) - 1974 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt0071360

Konuşma (The Conversation) - 1974 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt0071360
TheKratos
Konuşma (The Conversation) - 1974 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt0071360
0
77
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1974 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Harry Call (Gene Hackman), son derece gelişmiş elektronik ekipman kullanarak izleme ve izleme konusunda uzmanlaşmış özel bir dedektiftir. Sahibi olduğu özel dedektiflik bürosuna başvuran müvekkillerini takibe aldı ve seslerini kaydetti. Bir iş adamı, paranoyak ve gizemli Kaur'dan yardım alarak dedektiflerden genç bir erkek ve kadının izini sürmelerini ister. Genç çifti izlerken Kaul, kayıtlı konuşmasına o kadar dalmıştı ki artık bunun sadece "iş" olduğunu düşünmüyordu.

Konuşma (1974) (The Conversation) | tt0071360 Filmi Imdb'den 116,849 kişi tarafından oylandı ve 7.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Conversation.1974.FHD.BluRay.x264.ENG.Türkçe.Altyazı.Filmbol
Format            : Matroska at 9 628 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.65 GiB   / 1 h 53 min 47 s 659 ms

Video #1          : AVC | 8 116 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Altyazı #1        : UTF-8
İz Adı            : Full (Orijinal)
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı