Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (10 Things I Hate About You) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0147800

Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (10 Things I Hate About You) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0147800
KaRaKuLe
Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (10 Things I Hate About You) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0147800
2
132
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1999 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Bianca ve Kate iki kız kardeştir. Küçük Bianca okulun güzel ve popüler kızlarından biriydi ama hiç kimseyle çıkmadı. Ablası Kate ise sinirli, alaycı ve serttir. Kararlılığıyla birleştiğinde kimse ona yaklaşamaz. Bianca erkek arkadaşıyla çıkmak istese de Stanford ailesinin kuralları nedeniyle bu isteğini gerçekleştiremedi. Bu kurallara göre Bianca'nın biriyle çıkması için önce kız kardeşi Katyn'in biriyle çıkması gerekiyor ki bu da imkansız. Bunu düzeltmek için Bianca, okuldaki hiçbir kızdan hoşlanmayan bir genci işe alacak.

Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi (1999) (10 Things I Hate About You) | tt0147800 Filmi Imdb'den 362,979 kişi tarafından oylandı ve 7.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %73 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : 10.Things.I.Hate.About.You.1999.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 12.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.35 GiB   / 1 h 37 min 36 s 394 ms

Video #1          : AVC | 10 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.846) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 | 256 kb/s
İz Adı            : Türkçe - Filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 256 kb/s

Ses  #4           : AC-3 | 192 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Ses  #5           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orjinal - Filmbol.org
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)

Altyazı #1        : UTF-8
İz Adı            : Tam (İngilizce)

Altyazı #2        : UTF-8
İz Adı            : [CC] (İngilizce)

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
meteor Premium Gold
  • Konular28
  • Mesajlar39
  • Rep puanı 298
  • Beğendikleri11
  • Beğenenleri39
Kral adamsın. Kazancın bol olsun.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(09-08-2023, Saat: 23:38)meteor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kral adamsın. Kazancın bol olsun.

Film nasıl güzel mi? indirdim ama yinede izlemeden sorum dedim?

Hızlı Menü: