Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER UHD Plus - ULTRA HD - 4K Plus v Dünya Savaşı Z (World War Z) - 2013 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt0816711

Dünya Savaşı Z (World War Z) - 2013 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt0816711
TheKratos
Dünya Savaşı Z (World War Z) - 2013 - TR+ORG - 4K Plus - Remux | tt0816711
7
602
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:3 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2013 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Gerry Lane, iki kızı ve sevgi dolu karısı olan mutlu bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafiğe takıldığında bir şeylerin normalden farklı ve ters gittiğini anlarlar. Tehlike hızla yaklaşıyor... Ailesini güvenli bir bölgeye koyan Birleşmiş Milletler çalışanı Gerry, çok kısıtlı bir zaman sınırına karşı yarışırken ikiye bölünmüş bir dünyayı kurtarmak için dünyayı dolaşacak.

Dünya Savaşı Z (2013) (World War Z) | tt0816711 Filmi Imdb'den 694,134 kişi tarafından oylandı ve 7.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %83 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : World.War.Z.2013.2160p.4KPlus.BluRay.x265.10Bit.HDR.HEVC.Dolby.Vision.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 90.6 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 73.4 GiB   / 1 h 55 min 59 s 792 ms

Video #1          : HEVC | 85.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 3840 x 2160 (1.778) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEGH/ISO/HEVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL | 4 912 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 8 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : PGS
İz Adı            : Tam (Türkçe) (PGS)
Dil               : tr

Altyazı #1        : PGS
İz Adı            : Full (Orijinal) (PGS)

Altyazı #2        : PGS
İz Adı            : Full (Orijinal) (SDH) (PGS)

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Bu içerik Dolby Vision sürümdür. Dolby Vision desteklemeyen cihazlarda görüntü pembe renkli görünebilir.

Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
Süpersiniz, teşekkürler
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
Bu içerik Dolby Vision sürümdür. Dolby Vision desteklemeyen cihazlarda görüntü pembe renkli görünebilir.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
lastsoldier Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular8
  • Mesajlar11
  • Rep puanı 124
  • Beğendikleri7
  • Beğenenleri13
elinize sağlık teşekkürler!
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Atlas456 Cezalı Üye
  • Konular0
  • Mesajlar145
  • Beğendikleri37
  • Beğenenleri9
Paylaşım için Teşekkürler...
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Atlas456 Cezalı Üye
  • Konular0
  • Mesajlar145
  • Beğendikleri37
  • Beğenenleri9
Bu filimi tekrar indiriyorum efsane filimlerden biridir bu Cidden on numara bir filim bu arada diziler için toplu indirme seçeneği ekleseniz güzel olur aslında teker teker indirmek yerine ? toplu yada tek tek indirmek güzel olur ayrıca ekstra olarak dizilerde kalite seçeneği sunsanız güzel olur.
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(16-03-2024, Saat: 23:36)Atlas456 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu filimi tekrar indiriyorum efsane filimlerden biridir bu Cidden on numara bir filim bu arada diziler için toplu indirme seçeneği ekleseniz güzel olur aslında teker teker indirmek yerine ? toplu yada tek tek indirmek güzel olur ayrıca ekstra olarak dizilerde kalite seçeneği sunsanız güzel olur.

Toplu indirme için bir yöntem eklediler siteye,forumdaki öne çıkan bildirimlerde görülmüyor mu?Diziler için ise eklenme sırasında hangi sürüm var ise onu ekliyorlar misal dizinin kaynağı sadece 720 ise onu yüklüyorlar yada 1080p veya 4k varsa ikisini birde yükleyebiliyorlar lakin filmlerdeki gibi seçenek sunmuyorlar malum sezonlar çok olduğu için siteye ağır bir yük olur o yöntem
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
darkkaos91 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular1
  • Mesajlar49
  • Rep puanı 4
  • Beğendikleri106
  • Beğenenleri1
Süpersinizzz hocam tam dolby vision var mı diye soracakken yazınızı gördüm işte bu film keyifle izlenir ...

Hızlı Menü: