Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v Melekler Şehri (City of Angels) - 1998 - TR+ORG - 720P | tt0120632

Melekler Şehri (City of Angels) - 1998 - TR+ORG - 720P | tt0120632
TheKratos
Melekler Şehri (City of Angels) - 1998 - TR+ORG - 720P | tt0120632
0
132
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1998 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Kalp cerrahı Dr. Rice, ameliyat masasındaki bir hastasını görünürde bir sebep olmadan kaybeder, özgüveni yerle bir olur. Angel Seth, Los Angeles semalarında dolaşırken, ölmüş bir hastaya yardım ediyordu ama Maggie'den o kadar etkilenmişti ki, onun güvenini yeniden kazanmasına yardım etmeye karar verdi. Bu sırada ona aşık olur ve sonunda görünmez bir hayalet olmaktan çıkar, şüpheli bir yabancı olmak için her şeyi riske atar. Kadere inanmayan Maggie, Seth'i eskisinden daha çok sevmektedir. Bu arada, Maggie ile birlikte olmak için cennetten ve meleksi bir hayattan vazgeçen Seth, Dünya'daki karmaşık hayatından umutsuzluğa kapılır. Aşk o kişinin o değerli temel özelliğinden vazgeçebilir mi?

Melekler Şehri (1998) (City of Angels) | tt0120632 Filmi Imdb'den 124,457 kişi tarafından oylandı ve 6.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : City.of.Angels.1998.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 186 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 969 MiB   / 1 h 54 min 13 s 597 ms

Video #1          : AVC | 898 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 534 (2.397) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe (TAC) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC | 93.7 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları