Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Anaokulu Polisi (Kindergarten Cop) - 1990 - TR+ORG - FHD | tt0099938

Anaokulu Polisi (Kindergarten Cop) - 1990 - TR+ORG - FHD | tt0099938
TheKratos
Anaokulu Polisi (Kindergarten Cop) - 1990 - TR+ORG - FHD | tt0099938
7
321
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1990 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

John Kimble, Los Angeles'ın zorlu sokaklarında mücadele etmeye hazır deneyimli bir dedektiftir. Sonra muhtemelen şimdiye kadar karşılaştığı en zorlu görevlerden biriyle görevlendirilir: kötü şöhretli bir suçluyu yakalamak. Kimliğini gizleyip anaokulu öğretmeni olacak, 23 çocuğu kontrol etmeye ve kimliğini saklamaya çalışan Kimble, güzel öğretmen ve Joyce ile anlaşamasa da sınıfın saygısını kazanır. Bu sırada zaman daralıyor ve Kimble büyük dövüşe hazırlanmak zorunda.

Anaokulu Polisi (1990) (Kindergarten Cop) | tt0099938 Filmi Imdb'den 156,753 kişi tarafından oylandı ve 6.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Kindergarten.Cop.1990.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 10.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.89 GiB   / 1 h 51 min 14 s 112 ms

Video #1          : AVC | 8 334 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.846) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 | 320 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS | 1 509 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Türkçe (Forced)

Altyazı #1        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
Çok teşekkürler.....
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(20-07-2023, Saat: 21:42)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler.....

Seste kayma varmı?😂
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(20-07-2023, Saat: 21:55)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2023, Saat: 21:42)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler.....

Seste kayma varmı?😂
Bilmiyorum daha yeni indirmeye başladım, netim zayıf olduğundan 4-5 saate anca iner. İnşallah yoktur. Ama siz daha önceden indirirseniz bana da bilgi verirsiniz.
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(20-07-2023, Saat: 22:00)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Seste kayma varmı?😂
Bilmiyorum daha yeni indirmeye başladım, netim zayıf olduğundan 4-5 saate anca iner. İnşallah yoktur. Ama siz daha önceden indirirseniz bana da bilgi verirsiniz.

Baktım seste kayma yok minik bir şey var ama onuda farketmek için gözün dudaklarda olmalı devamlı
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(20-07-2023, Saat: 22:20)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Seste kayma varmı?😂

Baktım seste kayma yok minik bir şey var ama onuda farketmek için gözün dudaklarda olmalı devamlı

İndirmeden tam birşey diyemem ama minikse büyük ihtimal 250-300 MS çok az kayma vardır. Filmlerin geneli öyle. Bana sırf muhalaefetten rapor ettiğim filmlerde kayma yok deniliyor ama discord'da kendin de yukarı verip doğrulata bilirsin. Geçenlerde kendi adminleri ''Omcekadam'' bile doğrulamıştı örneğin Evrenin Askerleri 4 filminde az da olsa kayma olduğunu. Kendi çalışma arkadaşlarını bile yalancı çıkarıyorlar sırf bana karşı olduklarından, hayretle izliyorum.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Seste kayma varmı?😂

Dakika 39-40 arasındaki "extended" sahnede aslında senkron sorunu olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz, dublajı ben yapsam sesi ağız hareketlerine göre yapabilirdim elbette. Shy İyi seyirler.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(20-07-2023, Saat: 22:31)TheKratos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Seste kayma varmı?😂

Dakika 39-40 arasındaki "extended" sahnede aslında senkron sorunu olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz, dublajı ben yapsam sesi ağız hareketlerine göre yapabilirdim elbette. Shy İyi seyirler.

Ben izlemediğim için daha net birşey söyleyemem. Arkadaşın yorumuna göre tahmini yazdım. Eğer öyle değilse hakkınızı helal edin. Çünkü gerçekten izlemediğim ve emin olmadığım birşey için kimsenin hakkına girmem ben.

Hızlı Menü: