Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Ninja - 2009 - TR+ORG - FHD | tt1182921

Ninja - 2009 - TR+ORG - FHD | tt1182921
TheKratos
Ninja - 2009 - TR+ORG - FHD | tt1182921
5
175
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2009 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Casey, Japonya'da ninjutsu okudu ve ustası tarafından New York'a gönderildi. Görevi, son ninja Yoroi Bitsu'nun efsanevi silahını korumaktır.

Ninja (2009) | tt1182921 Filmi Imdb'den 13,638 kişi tarafından oylandı ve 5.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %55 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Ninja.2009.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 14.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.79 GiB   / 1 h 26 min 41 s 248 ms

Video #1          : AVC | 12.7 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) | 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS | 768 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 | 448 kb/s
İz Adı            : Türkçe (SHS) | www.filmbol.org

Ses  #4           : AC-3 | 192 kb/s
İz Adı            : Türkçe | www.filmbol.org
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Ses  #5           : AC-3 | 448 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Dil               : en

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
Filmde Ses Kayması var. Özellikle 07:28'deki sahnede daha da net anlaşılıyor. Önce ağız hareketleri oluyor ardından çok sonra ses geliyor.
Şuan Offine!
Başarılı. 
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rapor Sebebi: Ses Sorunu
ibrahimnasib yorumu: Filmde ses kayması var. Özellikle 07:28'deki sahnede daha da net anlaşılıyor. Önce ağız hareketleri oluyor ardından çok sonra ses geliyor.

Bu konuya ait bir rapor çözüldü.

Yönetici tarafından şu çözüm notu dahil edildi; Ses BluRay kaynaklı, yani orijinal. Filmin tamamında senkron sorunu yoksa rapor göndermeyin.

Bu yorumun atıldığı tarihten önce bu içeriği indiren kişilerin sorunu çözmek için yeniden indirme yapması gerektiğini bildiririz. @ibrahimnasib üyemize bu başarılı rapor için teşekkür ederiz.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(17-07-2023, Saat: 16:32)TheKratos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ibrahimnasib yorumu: Filmde ses kayması var. Özellikle 07:28'deki sahnede daha da net anlaşılıyor. Önce ağız hareketleri oluyor ardından çok sonra ses geliyor.

Yönetici tarafından şu çözüm notu dahil edildi; Ses BluRay kaynaklı, yani orijinal. Filmin tamamında senkron sorunu yoksa rapor göndermeyin.

Bu yorumun atıldığı tarihten önce bu içeriği indiren kişilerin sorunu çözmek için yeniden indirme yapması gerektiğini bildiririz. @ibrahimnasib üyemize bu başarılı rapor için teşekkür ederiz.
Ama içinde böyle kısım kısım olan kaymalar da seyir zevkini bozuyor. Aynı şekilde Kaçacak Yer Yok filminde de ara ara kaymalar mevcut. Bunlar filmlerde kötü gözüküyor.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
(17-07-2023, Saat: 16:39)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ama içinde böyle kısım kısım olan kaymalar da seyir zevkini bozuyor. Aynı şekilde Kaçacak Yer Yok filminde de ara ara kaymalar mevcut. Bunlar filmlerde kötü gözüküyor.

Dublajları biz yapmıyoruz. Maalesef her filme de bir hafta zaman ayıramayız. Kaldı ki bu filmin sesi BluRay kaynaklı. Sizinki seyir zevkinden öte bir takıntı haline gelmiş. Shy
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(17-07-2023, Saat: 17:07)TheKratos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-07-2023, Saat: 16:39)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Dublajları biz yapmıyoruz. Maalesef her filme de bir hafta zaman ayıramayız. Kaldı ki bu filmin sesi BluRay kaynaklı. Sizinki seyir zevkinden öte bir takıntı haline gelmiş. Shy
 Kısmi ses kaymasını rapor etmeyin diyorsunuz ama zaten genel ses kayması olunca ben kendim mkvtoolnix'de MS verip düzeltebiliyorum ama böyle iç kısımlarda ara ara kaymalar bulununca düzeltemiyorum. Size discorddan da yazmıştım eğer mümkünse böyle kısmi kaymaları hangi programla nasıl düzeltebileceğimi bana söyleyebilirseniz bundan sonra genel ses kayması gibi kendim düzeltirim.

Hızlı Menü: