Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya - 2017 - Yerli Film - 1080P | tt6409666

Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya - 2017 - Yerli Film - 1080P | tt6409666
TheKratos
Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya - 2017 - Yerli Film - 1080P | tt6409666
0
442
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2017 
11
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bir yanda Harley dansı yapıp dördüncüyü arayan Yel Değirmeni ailesi, diğer yanda büyülü orman, tılsımlar ve ejderhalar! Macera, bir gece köydeki bütün kadınların kaçırılmasıyla başlar. Bu olay Sabri Firdak ve arkadaşlarını birçok korkunç yaratıkla dolu büyülü bir ormana sürükler. Kahramanımız, kadınları geri almak için kötü Tarumar'a karşı büyük bir savaş vermek zorunda kalacak.

Fırıldak Ailesi: Batsın Bu Orta Dünya (2017) | tt6409666 Filmi Imdb'den 568 kişi tarafından oylandı ve 4.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %35 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Fırıldak.Ailesi.2017.1080p.BluRay.x264.TR.Filmbol.Yerli
Format            : Matroska at 4 188 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.47 GiB   / 1 h 24 min 21 s 152 ms

Video #1          : AVC | 3 546 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) | 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 | 640 kb/s
İz Adı            : Orijinal | www.filmbol.org
Bilgi             : 6 kanal, 48.0 kHz
Dil               : tr

Altyazı #0        : UTF-8
İz Adı            : Tam (Türkçe)
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: