Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Babadan Oğula (The Place Beyond the Pines) - 2012 - TR - BRRip XviD | tt1817273

Babadan Oğula (The Place Beyond the Pines) - 2012 - TR - BRRip XviD | tt1817273
TheKratos
Babadan Oğula (The Place Beyond the Pines) - 2012 - TR - BRRip XviD | tt1817273
0
88
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2012 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Luke, karnaval şirketiyle şehirden şehre dublör olarak seyahat eden yetenekli bir motosiklet sürücüsüdür. New York'a döndüğünde eski kız arkadaşı Romina ile yeniden bir araya gelir ve onun oğlu Jason'ı doğurduğunu öğrenir. Luke, hayatına yeniden başlamaya ve ailesiyle yeni bir hayata başlamaya karar verdi. Onunla birlikte bir araba tamircisi olarak çalışan Robin, Luke'un yeteneğini hemen fark eder ve ondan bir dizi banka soygununda onunla birlikte çalışmasını ister. Teklif, Luke'u tek amacı karısı ve çocukları için daha iyi bir yaşam sağlamak olan hırslı polis memuru Avery Cross ile karşı karşıya getirir.

Babadan Oğula (2012) (The Place Beyond the Pines) | tt1817273 Filmi Imdb'den 277,547 kişi tarafından oylandı ve 7.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Place.Beyond.the.Pines.2012.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 912 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 915 MiB   / 2 h 20 min 13 s 417 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual | 771 kb/s
EnxBoy | FPS      : 764 x 320 (2.388) | 24.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio | 128 kb/s
Bilgi             : 2 kanal, 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: