Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Roma - 2018 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt6155172

Roma - 2018 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt6155172
TheKratos
Roma - 2018 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt6155172
0
71
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Roma, 70'lerde, siyasi bir kargaşa döneminde Roma'da geçiyor. Cleo, Mexico City'de orta sınıf bir ailenin Roman mahallesindeki bir evde hizmetçi olarak çalışan genç bir kadındır. Cleo, ailenin dört çocuğuna bakarken ev işlerini de halleder. Tüm zamanını hizmetçi olarak çalıştığı evde geçirmesine rağmen bambaşka bir dünyası vardır. Genç kadın, Fermin adında bir adama aşık oldu. Ancak ilişki pek de Cleo'nun hayal ettiği gibi değildir. Bu sırada dört çocuk annesi Sofia, kocasının yokluğuyla baş etmeye çalışır. Farklı hayatlara sahip olsalar da benzer travmalar yaşamış olan Cleo ve Sofia, siyasi çalkantı ortamında birbirlerinin en büyük destekçisi olmuşlardır.

Roma (2018) | tt6155172 Filmi Imdb'den 163,801 kişi tarafından oylandı ve 7.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Roma.2018.FHD.BluRay.x264.ES.Türkçe.Altyazı.Filmbol
Format            : Matroska at 6 207 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 5.85 GiB   / 2 h 14 min 58 s 466 ms

Video #1          : AVC / 5 760 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : es

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: