Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Demir Maskeli Adam (The Man in the Iron Mask) - 1998 - TR - BRRip XviD | tt0120744

Demir Maskeli Adam (The Man in the Iron Mask) - 1998 - TR - BRRip XviD | tt0120744
KaRaKuLe
Demir Maskeli Adam (The Man in the Iron Mask) - 1998 - TR - BRRip XviD | tt0120744
0
126
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:4 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1998 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

En cesur ve en iyi kraliyet muhafızlarının efsanevi kahramanlık ve tutkuyla savaşmasının üzerinden yıllar geçti. Athos, oğlu Raoul'u basit bir hayat yaşaması için büyüttü. Şişman ve yaşlı olmasına rağmen Porthos eski büyük savaşları hâlâ hatırlıyordu. Ancak Aramis kaderine razı oldu ve rahip oldu. Sadece d'Artagnan, krala silahşörlerin başı olarak hizmet etti. Yıl 1660 ve Fransa zor günlerden geçiyor. Silahşörler tarafından hizmet edilen Büyük Kral XIII. Louis öldü, yerine kibirli ve acımasız varisi XIV geçti. Louis geçti. Bu sırada yaklaşık 10 yıldır yüzü maskeyle kapatılan bir adam Bastille'de tutuluyor. Bir ulusu kurtarmak için Silahşörler yeniden bir araya gelmeli ve şimdiye kadarki en tehlikeli görevlerini üstlenmelidir: tutsağı serbest bırakmalı ve gizli kimliğini ortaya çıkarmalıdır. Ben herkes için herkesim.

Demir Maskeli Adam (1998) (The Man in the Iron Mask) | tt0120744 Filmi Imdb'den 172,204 kişi tarafından oylandı ve 6.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Man.in.the.Iron.Mask.1998.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 015 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 960 MiB   / 2 h 12 min 15 s 469 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 874 kb/s
EnxBoy | FPS      : 592 x 320 (1.850) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: