Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Bir Kızla Tanıştım (I Met a Girl) - 2020 - TR+ORG - FHD | tt9731360

Bir Kızla Tanıştım (I Met a Girl) - 2020 - TR+ORG - FHD | tt9731360
TheKratos
Bir Kızla Tanıştım (I Met a Girl) - 2020 - TR+ORG - FHD | tt9731360
1
453
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2020 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Şizofreni hastası hevesli bir müzisyen olan Devon, ağabeyi Nick'in bakımı altındadır. Ancak Nick'in karısı Olivia hamile kalınca ikisi Devon'u evi terk etmeye zorlar. Hayatı alt üst olan Devon, bir anda gizemli bir kadın olan Lucy ile tanışır. Birlikte biraz zaman geçirdikten sonra Devin ve Lucy birbirlerine açılmaya başladılar. Devon sevdiği kadının kız kardeşini görmek istedi ama Lucy onu görmeye gelmedi. Lucy evde olmadığı için Nick, Lucy'nin erkek kardeşinin uydurulmuş olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Akıl sağlığını kanıtlaması gereken Devon, Lucy'den bir not bulur; benimle Sidney'de buluş. Devon, sevdiği kadını bulmak için destansı bir yolculuğa çıkar.

Bir Kızla Tanıştım (2020) (I Met a Girl) | tt9731360 Filmi Imdb'den 1,391 kişi tarafından oylandı ve 6.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : I.Met.a.Girl.2020.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 6 401 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 4.84 GiB   / 1 h 48 min 21 s 664 ms

Video #1          : AVC / 5 760 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
DeadZone Premium Gold
  • Konular20
  • Mesajlar747
  • Rep puanı 194
  • Beğendikleri778
  • Beğenenleri68
Elinize emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

Hızlı Menü: