Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) - 1994 - TR+ORG - FHD | tt0111161

Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) - 1994 - TR+ORG - FHD | tt0111161
BroserBros
Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption) - 1994 - TR+ORG - FHD | tt0111161
8
763
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:4 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1994 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Genç ve başarılı bir bankacı olan Andy Dufresne, karısını ve sevgilisini öldürmek suçundan ömür boyu hapis cezasına çarptırılır ve Shawshank Hapishanesine gönderilir. İşkence, tecavüz, dayak gibi çetin şartlarla dolu hapishane ortamında Andy'nin hayattaki ısrarı ve amansız güzellikler peşinde koşması çevresindeki herkesi etkiler. Bir süre sonra tüm mahkumları hapishanede bile özgür bir hayat yaşayabileceklerine ikna etti. Mahkumlardan biri olan "Kızıl" Ellis Boyd ve Andy, hapishaneyi çok farklı bir yer haline getiren unutulmaz bir dostluk kurarlar.

Esaretin Bedeli (1994) (The Shawshank Redemption) | tt0111161 Filmi Imdb'den 2,731,095 kişi tarafından oylandı ve 9.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %98 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Shawshank.Redemption.1994.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 7 237 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.20 GiB   / 2 h 22 min 31 s 16 ms

Video #1          : AVC / 6 190 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
1
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Senkron sorunları sebebiyle 2019'da paylaşılan konuların tamamı silindi ve yeniden düzenlenerek eklendi. XviD harici tüm sürümler şuanda yeni dublaj ve eski dublaj olmak üzere 2 dil içerir. İyi seyirler!
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
Filmde hala senkron sorunu devam ediyor. Ses ve görüntü tam olarak uyuşmuyor.
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(17-06-2023, Saat: 16:20)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filmde hala senkron sorunu devam ediyor. Ses ve görüntü tam olarak uyuşmuyor.

Aynen daha yeni bende baktım ses çok az da olsa önden geliyor
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(17-06-2023, Saat: 16:48)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2023, Saat: 16:20)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filmde hala senkron sorunu devam ediyor. Ses ve görüntü tam olarak uyuşmuyor.

Aynen bu filmi ve İp Man 2 filmini rapor ettim ''düzeltildi'' denildi ama tekrar indirince gödüm ki yine aynı sorunlar var.
Şuan Online!
1
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(17-06-2023, Saat: 17:10)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Aynen bu filmi ve İp Man 2 filmini rapor ettim ''düzeltildi'' denildi ama tekrar indirince gödüm ki yine aynı sorunlar var.

Açıklama kısmında iki dublaj var yazıyor eski dublaj sekron ve ses olarak yenisine göre daha iyi tabi düzeltilmesi gerekli bence yeni olan sesinde
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(17-06-2023, Saat: 17:22)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2023, Saat: 17:10)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Açıklama kısmında iki dublaj var yazıyor eski dublaj sekron ve ses olarak yenisine göre daha iyi tabi düzeltilmesi gerekli bence yeni olan sesinde
Kesinlikle. Ama yeni dublaj bence kalite bakımından eskisinden çok çok daha iyi. Senkron sorunu giderilseydi mükemmel olurdu.
Şuan Online!
Başarılı. 
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rapor Sebebi: Ses Sorunu
ibrahimnasib yorumu: Filmin eski ve yeni türkçe dublajlarında hala ''Ses Kayması'' mevcut

Bu konuya ait bir rapor çözüldü.

Yönetici tarafından şu çözüm notu dahil edildi; Eski dublajda sorun yok. Yeni dublajda +250MS'lik ses ayarı yapıldı.

Bu yorumun atıldığı tarihten önce bu içeriği indiren kişilerin sorunu çözmek için yeniden indirme yapması gerektiğini bildiririz. @ibrahimnasib üyemize bu başarılı rapor için teşekkür ederiz.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
bugra06 Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular8
  • Mesajlar208
  • Rep puanı 35
  • Beğendikleri192
  • Beğenenleri25
Teknik bir sorun varmıştı galiba ses kayması düzelmiş durumda Imdb 1.sırasını hakediyor bence

Hızlı Menü: