Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Cinayet Var (Dial M for Murder) - 1954 - TR - BRRip XviD | tt0046912

Cinayet Var (Dial M for Murder) - 1954 - TR - BRRip XviD | tt0046912
TheKratos
Cinayet Var (Dial M for Murder) - 1954 - TR - BRRip XviD | tt0046912
0
50
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1954 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Alfred Hitchcock, Frederick Knott'un eleştirmenlerce beğenilen oyunu Murder Dial M'yi anlatıyor; Grace Kelly, Ray Milland ve Robert Cummings'in yer aldığı bir gerilim filmi. National Board of Review'dan New York Film Eleştirmenleri ve Kadın Oyuncu Ödülleri'nden ödül. Cummings'i seviyor ve kocası Miranda onu öldürme planları yapıyor. Ancak planını açıklamak için yanlış numarayı çevirir ve doğru numaradan yanlış cevap alır ve parlak makası ölümcül bir silaha dönüştürür. Mükemmel gerginlik için "M"yi çevirin...

Cinayet Var (1954) (Dial M for Murder) | tt0046912 Filmi Imdb'den 180,075 kişi tarafından oylandı ve 8.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %70 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Dial.M.for.Murder.1954.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 753 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 568 MiB   / 1 h 45 min 24 s 318 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 612 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: