Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Çöl Ateşi (Inferno) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0139151

Çöl Ateşi (Inferno) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0139151
BroserBros
Çöl Ateşi (Inferno) - 1999 - TR+ORG - FHD | tt0139151
0
139
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1999 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Eddie Lovacs (Jean Claude Van Damme), gelecek vaat eden bir emektardır. Çıktığı amaçsız yolculukta, hayatına son vermek için herhangi bir sebep arayarak çölde dolaşır ama onu hayatına yeniden bağlayan ve onu harekete geçiren bir olayla karşılaşır. Kasaba halkının başına bela olan Lake ailesinin üç oğlu, çölde tanıştıkları Eddie'yi sebepsiz yere dövüp, silahını ve motosikletini alarak, onu kendi başının çaresine bakması için terk etti. Askeri arkadaşı Johnny'nin yardımıyla iyileşen Eddie, hayatına yeniden başlar ve Lake Brothers'ın peşine düşer. Eddie intikam peşinde koşarken bir anda vatandaşın sevgilisi ve kurtarıcısı oldu.

Çöl Ateşi (1999) (Inferno) | tt0139151 Filmi Imdb'den 10,204 kişi tarafından oylandı ve 5.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %55 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Inferno.1999.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 12.5 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.31 GiB   / 1 h 34 min 57 s 877 ms

Video #1          : AVC / 11.7 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1916 x 1080 (1.774) at 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 44.1 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : FLAC at 598 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: