Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Altın Yumruk (Drunken Master) - 1978 - TR+ORG - 1080P | tt0080179

Altın Yumruk (Drunken Master) - 1978 - TR+ORG - 1080P | tt0080179
BroserBros
Altın Yumruk (Drunken Master) - 1978 - TR+ORG - 1080P | tt0080179
0
318
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1978 
20
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Yuan Feihong, çok önemli bir dövüş sanatları öğretmeni olan amcası tarafından çırağı olması için gönderildi. Feihong, amcasından öğrendiği numara sayesinde yenilmez bir savaşçı olacağını düşündü ve onu görünce neredeyse yere yığıldı. Çünkü efsane hoca sabahtan akşama kadar içki içen bir alkolikti ve yetiştirdiği birçok genci mahvetti. Feihong, acımasız öğretmenin bir diktatörlük tarafından yönetildiği eğitim alanından bir şekilde kaçtı, kiralık katil tarafından bulunup hastaneye kaldırıldığında, hakarete uğradığını ve aşağılandığını düşündü. İntikam dolu olan Feihong, amcasının yanına döndü, amcasının zalim tavrını hiçe sayarak öğrenebileceği tüm becerileri detaylı bir şekilde öğrendi ve mükemmel bir dövüşçü olarak intikamına başladı.

Altın Yumruk (1978) (Drunken Master) | tt0080179 Filmi Imdb'den 41,674 kişi tarafından oylandı ve 7.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %72 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Drunken.Master.1978.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 448 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.90 GiB   / 1 h 51 min 14 s 848 ms

Video #1          : AVC / 2 150 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 104 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: