Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Tenki no Ko (Weathering with You) - 2019 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt9426210

Tenki no Ko (Weathering with You) - 2019 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt9426210
TheKratos
Tenki no Ko (Weathering with You) - 2019 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt9426210
0
84
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:4 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2019 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Lise öğrencisi Hodaka Morishima, ıssız bir adadaki evini terk edip Tokyo'ya taşınır, ancak çok geçmeden pişman olur. Her gün dünyadan soyutlanan Fan Gao, sonunda gizemli bir dergide yazmaya başlar. İşe başladıktan sonra hava her geçen gün daha da yağışlı oluyor. Hodaka, kalabalık ve yoğun şehrin bir köşesinde, küçük erkek kardeşiyle birlikte yaşayan ama mutlu ve kararlı bir hayat süren Amano Hina adında genç bir kadınla tanışır. Hina'nın bir yeteneği vardır: Yağmuru ve güneşli günleri durdurabilir.

Tenki no Ko (2019) (Weathering with You) | tt9426210 Filmi Imdb'den 46,375 kişi tarafından oylandı ve 7.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Weathering.with.You.2019.FHD.BluRay.x264.JA.Türkçe.Altyazı.Filmbol
Format            : Matroska at 13.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 10.2 GiB   / 1 h 52 min 13 s 739 ms

Video #1          : AVC / 11.5 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : ja

Text #0           : ASS
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: