Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Agora - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1186830

Agora - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1186830
KaRaKuLe
Agora - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1186830
0
100
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2009 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Tarihin en etkileyici ve büyüleyici kadınlarından biridir. Beline kadar uzanan sarı saçlarıyla göz kamaştıracak, nefes kesecek kadar güzel ve matematikçi, filozof ve astronom olarak adını tarihe yazdıracak kadar akıllı bir kadındı. Ne yazık ki bir kadın ölse bile asla unutulmuyor. Bir kadın, üzerine düşen onlarca erkeğin darbesi altında son nefesini verir ve bedeni sokakta sürüklenir, midye kabukları yardımıyla eti kemiklerinden ayrılır ama tarihte unutulmaz olur. insanlar fark etmez. Böylece, 45 yaşında ölen İskenderiyeli Hypatia. Filmde Hypatia'yı Oscar ödüllü Rachel Weisz canlandırıyor. Ortakları, yakın zamanda ölen yönetmen Anthony Minghella'nın oğlu Max Minghella ve Oscar Isaac. Yine bu filmle anılan Alexandria Hypatia'nın trajik hikayesi bu.

Agora (2009) | tt1186830 Filmi Imdb'den 71,195 kişi tarafından oylandı ve 7.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %71 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Agora.2009.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 131 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1 022 MiB   / 2 h 6 min 23 s 375 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 991 kb/s
EnxBoy | FPS      : 752 x 320 (2.350) at 24.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 44.1 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: