Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Anaconda 3: Varoluş (Anaconda 3: Offspring) - 2008 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1137996

Anaconda 3: Varoluş (Anaconda 3: Offspring) - 2008 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1137996
TheKratos
Anaconda 3: Varoluş (Anaconda 3: Offspring) - 2008 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt1137996
7
163
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2008 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Dev piton, acımasız yılan avcısı David Hasselhoff'un oynadığı, serinin en yeni ve en gerilimli filmiyle geri dönüyor. Başarılı bir bilim adamı, gizli bir araştırma tesisinde iki dev yılan üzerinde deneyler yapmaktadır. Ancak deneyin yatırımcısı (John Rhys-Davies), bilim adamlarını daha ileri gitmeye davet eder ve yılanlar tesisten aç olarak kaçar.

Anaconda 3: Varoluş (2008) (Anaconda 3: Offspring) | tt1137996 Filmi Imdb'den 8,221 kişi tarafından oylandı ve 2.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %20 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Anaconda.3.Offspring.2008.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 31.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 19.9 GiB   / 1 h 31 min 17 s 856 ms

Video #1          : AVC / 27.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 4 059 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Altair Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
Abim renkler ve zevkler tartışılmaz ama IMDb 2.7 filim de izlenmez ya😀
Şuan Offine!
2
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
(05-05-2023, Saat: 00:25)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abim renkler ve zevkler tartışılmaz ama IMDb 2.7 filim de izlenmez ya😀

IMDb iyi yine, ben 100 üzerinden 20 verdim. Seriler böyle işte, devam filmleri istenince eklemek şart oluyor.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Altair Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
(05-05-2023, Saat: 00:29)TheKratos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-05-2023, Saat: 00:25)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abim renkler ve zevkler tartışılmaz ama IMDb 2.7 filim de izlenmez ya😀

IMDb iyi yine, ben 100 üzerinden 20 verdim. Seriler böyle işte, devam filmleri istenince eklemek şart oluyor.
Ben ilk filmi uzun zaman önce izlemiştim,tabi daha ufak olduğumuz için hormonlu yılanlar ürkütücü geliyordu 😀devam filimlerine bakım dedim yılanlar neysede hikaye ve oyunculukta kötüye gidince izleme gereği duymadım.Siteye çoğu kişi arşivci olduğu için belki dediğiniz gibi seriyi tam olarak edinmek için istiyor olabilirler,ben elimde geldiğince sitedeki film severler için yeni ve en iyi filmleri istemek istiyorum ama maalesef sitede çoğunluk başka bir mantıkla hareket ediyor yinede seçildiğinin olması güzel oluyor kötü filmlerin dahi eklenmesi olsa bile
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
Emperors Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular8
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 17
  • Beğendikleri11
  • Beğenenleri11
(05-05-2023, Saat: 00:40)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ben ilk filmi uzun zaman önce izlemiştim,tabi daha ufak olduğumuz için hormonlu yılanlar ürkütücü geliyordu 😀devam filimlerine bakım dedim yılanlar neysede hikaye ve oyunculukta kötüye gidince izleme gereği duymadım.Siteye çoğu kişi arşivci olduğu için belki dediğiniz gibi seriyi tam olarak edinmek için istiyor olabilirler,ben elimde geldiğince sitedeki film severler için yeni ve en iyi filmleri istemek istiyorum ama maalesef sitede çoğunluk başka bir mantıkla hareket ediyor yinede seçildiğinin olması güzel oluyor kötü filmlerin dahi eklenmesi olsa bile

Bu filmin ilki ve ikincisi harika. Bu onlar gibi değil haklısınız ama seriyi tamamlamak adına istiyorum ben de. Aksi halde seri yarım kalıyor ve bu da arşivi bozuyor.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Emperors Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular8
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 17
  • Beğendikleri11
  • Beğenenleri11

Daha serinin dördüncü ve son filmi de var. Onun imdb'si de 2.9 ama seri için mecbur onu da istek yapacağım artık. Big Grin Yapacak birşey yok. İnanın serinin parçası olmayan böyle tek film olsa bu imdb ile asla bir film istekte bulunmam.
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
Altair Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
(05-05-2023, Saat: 00:53)Emperors Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Daha serinin dördüncü ve son filmi de var. Onun imdb'si de 2.9 ama seri için mecbur onu da istek yapacağım artık. Big Grin Yapacak birşey yok. İnanın serinin parçası olmayan böyle tek film olsa bu imdb ile asla bir film istekte bulunmam.

😀😀😀
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye

Bu film için değil de genel birşey söyleyeyim İMDB puanına çok takılma. Çoğu düşük puanlı film efsane olabiliyor. Örneğin Street Fighter. İMDB puanı 4 ama bana sorarsan çocuklukta izlediğim en iyi filmlerden bir tanesi. Hala ara ara izlerim. Yada ''Double Dragon'' filmi. İMDB puanı 3.9. o da çocukluğumun filmi. Bana sorarsan en iyi filmlerden bir tanesi. Hatta Türk filmlerinden de bir tanesinden örnek vereyim. ''Celal ile Ceren''.  Bence çok güzel komedi filmi ama İMDB puanı 3.1.
Yani İMDB puanı asıl önemli değildir bence. .

Hızlı Menü: