Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Fokus (Focus) - 2015 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt2381941

Fokus (Focus) - 2015 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt2381941
TheKratos
Fokus (Focus) - 2015 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt2381941
0
106
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2015 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Fokus

Nicky görüp görebileceğiniz en iyi soygunculardan birisidir. Onunla selamlaşmak isteseydin, büyük ihtimalle cüzdanını ve pahalı ise saatini kaybedersin. O, yaptığı işin en iyisidir. Üstüne üstlük Nicky bu potansiyeline rağmen hiç banka soygunu tarzı işlere girmemiştir. O yaptığı işi ufak çaplı, temiz bir şekilde yapar ve asla yakalanmaz. Ancak Nicky günün birinde çekici bir kadın ile karşılaşacak, ruh ikizini bulacaktır. Ancak ikisini de dolandırıcı ve sahtekâr olduğundan, bu sefer birbirlerini dolandırmaya başlayacaktır. Fakat onun öncesinde, birlikte çok büyük işlere imza atacaklar...

Fokus (2015) (Focus) | tt2381941 Filmi Imdb'den 229000 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Focus.2015.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 30.4 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 22.2 GiB   / 1 h 44 min 44 s 160 ms
Video #1          : AVC / 25.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 4 522 kb/s
Bilgi             : 8 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Ses  #4           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS