Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Aftersun - 2022 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt19770238

Aftersun - 2022 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt19770238
TheKratos
Aftersun - 2022 - Türkçe Altyazı! - FHD | tt19770238
0
162
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2022 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Calum genç yaşta baba olmadan önce, hayatını düzene koymaya zaman bulamadan işler büyük ölçüde değişti. Karısından ayrılıyor, işlerini yoluna koyamıyor ve filmin ortalarında kızıyla yaptığı bir sohbette pek para kazanmadığını öğreniyoruz. Kızı Sophie ile okul başlamadan önce gittikleri yaz tatilleri zaten ucuzdu. Bir baba ile kızının büyümesini anlatan bir hikaye, zamanın hızla akıp gitmesine dair yalın ve üstü kapalı bir dram, sevinçler ve hüzünlerle dolu anılar... Sophie, 20 yıl önce Fethiye tatil beldesinde babasıyla geçirdiği unutulmaz günleri hatırladı. melankoli ile getirdi. Yıllar sonra babasını tanıdığını düşünse de, hafızasıyla gerçek arasında hala bir boşluk vardı.

Aftersun (2022) | tt19770238 Filmi Imdb'den 58,792 kişi tarafından oylandı ve 7.7 puan aldı. Bu film için editör puanı %77 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Aftersun.2022.FHD.BluRay.x264.ENG.Türkçe.Altyazı.Filmbol
Format            : Matroska at 21.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 15.1 GiB   / 1 h 41 min 36 s 694 ms

Video #1          : AVC / 17.6 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1038 (1.850) at 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : DTS XLL at 3 543 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : PGS
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8

Text #3           : PGS

Text #4           : PGS