Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Hayvan (The Animal) - 2001 - TR+ORG - 1080P | tt0255798

Hayvan (The Animal) - 2001 - TR+ORG - 1080P | tt0255798
BroserBros
Hayvan (The Animal) - 2001 - TR+ORG - 1080P | tt0255798
10
552
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2001 
20
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Delil dosyalarından sorumlu bir polis olan Marvin, babası gibi hızlı bir polis olmanın hayalini kurar. Bir gece, ofiste tek başına acil bir aramayı yanıtlarken, tüm hayatı bir anda değişti. Hızla olay yerine giden Marvin, ölümcül bir kaza geçirir. Bu onu kurtaran gölgedir. Bu gölgenin adı Dr. Wilder ve yeni bir deney için Marvin'i seçti. Wilder, özel laboratuvarında Marvin'in genetik kodunu deşifre etti ve onu iyileştirmek için çeşitli hayvan parçaları kullandı. İyileştikten sonra normal bir hayat sürmeye devam eden Marvin, Wilder'ın laboratuvarında geçirdiği günlere dair en ufak bir anısı olmayacaktı.

Hayvan (2001) (The Animal) | tt0255798 Filmi Imdb'den 61,460 kişi tarafından oylandı ve 4.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Animal.2001.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 781 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.64 GiB   / 1 h 24 min 12 s 432 ms

Video #1          : AVC / 2 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 32.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
Oyunbozann Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 2
  • Beğendikleri262
  • Beğenenleri2
Bu tarz eski filmlerin gelmesine çok sevinirim elinize emeğinize sağlık 😎
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 2
  • Beğendikleri262
  • Beğenenleri2
Filmin sonlarına doğru hafif ses kayması var ve yine son bölüm de 5-6 saniyelik sessizlik oluşuyor indirecek olan arkadaşlara bilgi olsun.
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(06-05-2023, Saat: 15:51)Oyunbozann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filmin sonlarına doğru hafif ses kayması var ve yine son bölüm de 5-6 saniyelik sessizlik oluşuyor indirecek olan arkadaşlara bilgi olsun.

Dediğiniz gibi ise lütfen yukarıda paylaşan adminin profilinin üstündeki kırmızı çizgideki "rapor et" kısmına tıklayarak rapor edin düzeltilsin.
Zira ben de indirmiştim ama izleyememiştim. Şimdi bakayım dediğiniz gibi ise ben de rapor edeceğim.
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
Aynen izledim, 1.11.30 dakikalarda hafif ses kayması olduğu belli oluyor, 1.13.00 dakikalardan itibaren ise bir süre ses kesintisi oluyor.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 2
  • Beğendikleri262
  • Beğenenleri2
(06-05-2023, Saat: 17:16)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen izledim, 1.11.30 dakikalarda hafif ses kayması olduğu belli oluyor, 1.13.00 dakikalardan itibaren ise bir süre ses kesintisi oluyor.

beni çok rahatsız etmedi eski bir filmi hem eski dublaj hem de bu kalitede bulduğuma sevindim , fakat dediğiniz gibi belki başka arkadaşlar rahatsız olabilir
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(07-05-2023, Saat: 04:02)Oyunbozann Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2023, Saat: 17:16)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen izledim, 1.11.30 dakikalarda hafif ses kayması olduğu belli oluyor, 1.13.00 dakikalardan itibaren ise bir süre ses kesintisi oluyor.

beni çok rahatsız etmedi eski bir filmi hem eski dublaj hem de bu kalitede bulduğuma sevindim , fakat dediğiniz gibi belki başka arkadaşlar rahatsız olabilir
Filmin yılı 2001, çok eski değilki. 1950'lerin, 60'ların, 70'lerin filmleri var bu sitede kalitesi ve sesi çok çok iyi. Ben şahsen arşiv yaptığım ve arşive koyup saklayacağım için ses kayması yada kesintisi olmayan daha güzel bir ses beklerdim. Zaten sizin mesajınızı görmeden çok önce bu filmi indirip izlemeden arşive koymuştum. Siz deyince bunu farkedip arşivden kaldırdım. Ama bak görüntü kalitesine gelince o FHD sürümünde mükemmel ben beğendim. Keşke ses de öyle olsaydı.
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 2
  • Beğendikleri262
  • Beğenenleri2
(07-05-2023, Saat: 05:02)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2023, Saat: 04:02)Oyunbozann Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Filmin yılı 2001, çok eski değilki. 1950'lerin, 60'ların, 70'lerin filmleri var bu sitede kalitesi ve sesi çok çok iyi. Ben şahsen arşiv yaptığım ve arşive koyup saklayacağım için ses kayması yada kesintisi olmayan daha güzel bir ses beklerdim. Zaten sizin mesajınızı görmeden çok önce bu filmi indirip izlemeden arşive koymuştum. Siz deyince bunu farkedip arşivden kaldırdım. Ama bak görüntü kalitesine gelince o FHD sürümünde mükemmel ben beğendim. Keşke ses de öyle olsaydı.

Aynen bende arşiv yapıyorum bu tarz sevdiğim filmleri , eski komediler artık günümüz de maalesef pek kalmadı. Keşke herkes indirdiği filmler hakkında yorum yapsa süper olur mesela bazı sevdiğim eski filmler ama dublajı yeni ve bu beni aşırı rahatsız ediyor boşuna indirmiş gibi oluyorum buda üzücü oluyor , yardımlaşmak güzeldir Shy
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
gsmgezgini Premium Silver
  • Konular4
  • Mesajlar32
  • Rep puanı 37
  • Beğendikleri76
  • Beğenenleri12
istek istemiştim yönetim sağolsun yerine getirmiş teşekkürler.
Şuan Online!
1
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Filmin tüm sürümlerinde dublaj kaynaklı olarak 1.11.28'den itibaren başlayan +400MS ses kayması düzeltildi. Ayrıca 1.12.55-1.13.33 arasındaki 40 saniyelik ses kesilmesi orijinal dil+forced altyazı ile düzeltildi. Tüm sürümlerin linkleri yenilendi.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar13
  • Rep puanı 2
  • Beğendikleri262
  • Beğenenleri2
(28-05-2023, Saat: 19:21)BroserBros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filmin tüm sürümlerinde dublaj kaynaklı olarak 1.11.28'den itibaren başlayan +400MS ses kayması düzeltildi. Ayrıca 1.12.55-1.13.33 arasındaki 40 saniyelik ses kesilmesi orijinal dil+forced altyazı ile düzeltildi. Tüm sürümlerin linkleri yenilendi.

Süpersin çok teşekküler , yeniden indiriyorum ellerine sağlık

Hızlı Menü: