Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 720P v On Emir (The Ten Commandments) - 1956 - TR+ORG - 720P | tt0049833

On Emir (The Ten Commandments) - 1956 - TR+ORG - 720P | tt0049833
TheKratos
On Emir (The Ten Commandments) - 1956 - TR+ORG - 720P | tt0049833
0
123
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1956 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Cecil B. DeMille'in 1956 tarihli destansı "The Ten Commandments"ıyla parlaklık ve parlaklık açısından çok az film boy ölçüşebilir. Mısır ve Sina Yarımadası'nda çekilen ve şimdiye kadarki en büyük film setlerinden birine sahip olan film, Firavun'un sarayındaki ayrıcalıklarına rağmen halkını özgürleştirme ayrıcalığından vazgeçen Musa'nın (Charlton Heston) hayatını anlatıyor (Uberliner). ). Cecil De Mille'in kendisinden ender bir girişle... Mısır Prensi Musa, bir Yahudi olarak gerçek mirasını ve halkının kurtarıcısı olarak büyük misyonunu öğreniyor. Bebek Musa, yeni doğan tüm erkek Yahudileri esir alan Mısır firavunu I. Ramses'ten kaçmak için sırtında bir kamış sepetle Nil'deki yolculuğuna başladı. Firavun'un kızı Beziah tarafından kurtarıldı, evlat edinildi ve kardeşi Firavun Seti'nin sarayında büyüdü. Musa, Seti'nin hayranlığını ve Veliaht Prens Nefertiri'nin sevgisini kazanırken, Seti'nin oğlu Ramses'in de nefretini üzerine çekmiştir...

On Emir (1956) (The Ten Commandments) | tt0049833 Filmi Imdb'den 72,908 kişi tarafından oylandı ve 7.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %79 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Ten.Commandments.1956.720p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 1 957 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 3.17 GiB   / 3 h 51 min 38 s 501 ms

Video #1          : AVC / 1 500 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 720 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 44.1 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 224 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : VobSub
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı