Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Hababam Sınıfı Merhaba - 2004 - TR - BRRip XviD | tt0404090

Hababam Sınıfı Merhaba - 2004 - TR - BRRip XviD | tt0404090
TheKratos
Hababam Sınıfı Merhaba - 2004 - TR - BRRip XviD | tt0404090
0
107
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2004 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

2003 yılında eski Hababam sınıfının okulu olan Özel Çamlıca Lisesi eğitim-öğretime devam etti. Sahibi vefat etmiş olan okulu oğlu Deli Bedri (Mehmet Ali Erbil) yönetmektedir. Okulda hababam geleneği tüm hızıyla devam ederken, tüm okul öğretmenleri sınıflarındaki öğrencilerin oyunlarından ürkmüş ve sığınacak yer aramışlardır. Bütün bunlardan yararlanan okulun sahibi Deli Bedri lakaplı okulu apartman karşılığı müteahhitlere satıp bir meydan yaptırmak ister. Hayalini gerçekleştiren okul müdürü Fatos Hoka (Hülya Koçyiğit), bunu okulu satmak için bahane olarak kullanan Hababam sınıfına karşı eski Hababam'dan yardım ister. Okulu sattığını söyleyen Deli Bedri'de işler kızışıyor ve herkesi büyük bir sürpriz bekliyor.

Hababam Sınıfı Merhaba (2004) | tt0404090 Filmi Imdb'den 6,763 kişi tarafından oylandı ve 3.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %32 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Hababam.Sınıfı.Merhaba.2004.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 133 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 935 MiB   / 1 h 55 min 22 s 600 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 992 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 25.000 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: