Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Ophelia - 2018 - TR+ORG - FHD | tt5690810

Ophelia - 2018 - TR+ORG - FHD | tt5690810
TheKratos
Ophelia - 2018 - TR+ORG - FHD | tt5690810
0
166
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bu sistem, siyasi entrikaların saraya sızdığı ve veba gibi yayıldığı Orta Çağ Danimarka'sında çürümüştü. Evde bile adalet sağlanamazken, en güvenilen eller bile birbirini sırtından bıçaklayacak kadar sinsidir. Yine de kraliçenin gözde hizmetçisi Ophelia kendince mutlu bir hayat sürmüştür. Ophelia'nın huzurlu ve izole dünyası, ülkenin karizmatik ve güçlü prensi Hamlet'e ilgi duymasıyla değişir. Gizli aşkları tırmanırken, büyük bir ihanet sarayı sarsar, ilişkilerini paramparça eder ve kraliyet ailesini derinden yaralar. Şehvet ve sadakat arasında kalan Ophelia, bağlılığının nihayetinde nerede sona ereceğine karar vermelidir.

Ophelia (2018) | tt5690810 Filmi Imdb'den 12,015 kişi tarafından oylandı ve 6.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Ophelia.2018.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 9 993 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 7.43 GiB   / 1 h 46 min 23 s 30 ms

Video #1          : AVC / 8 286 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 804 (2.388) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8