Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v Boğa Boğa - 2023 - Yerli Film - FHD | tt18353064

Boğa Boğa - 2023 - Yerli Film - FHD | tt18353064
TheKratos
Boğa Boğa - 2023 - Yerli Film - FHD | tt18353064
0
396
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2023 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Yalın ve Beyza, Assos'ta bir köye taşınan İstanbullu bir çifttir. Buraya yeni bir hayata başlamak için geldiler. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın'a olumsuz ve tehditkar bir tavırla yaklaştı. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti arttı ve bir gün zayıf bir genç adamın saldırısına uğradı. Bu saldırı sayesinde Yalın'ın gerçek kimliği ortaya çıkacak ve köylülerle arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Boğa Boğa (2023) | tt18353064 Filmi Imdb'den N/A kişi tarafından oylandı ve N/A puan aldı. Bu film için editör puanı %60 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Boğa.Boğa.2023.FHD.BluRay.x264.TR.Filmbol.Yerli
Format            : Matroska at 7 122 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 5.65 GiB   / 1 h 53 min 38 s 720 ms

Video #1          : AVC / 5 841 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: