Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Plex Yardım
Plex Yardım Merkezi ile Plex hakkında detaylı bilgiler edinin ve performası artırın, internetiniz ve cihazınıza uyumlu içerik sürümlerini öğrenin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Amerikan Ninja 5 (American Ninja 5) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0106257

Amerikan Ninja 5 (American Ninja 5) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0106257
TheKratos
Amerikan Ninja 5 (American Ninja 5) - 1993 - TR - BRRip XviD | tt0106257
3
288
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1993 
12
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bir bilim adamının kızının kaçırılmasının ardından American Ninja, bir arkadaşının yardımıyla zorlu bir kurtarma görevine çıkar. Bu ninja olmak için yetiştirilmiş bir çocuk.

Amerikan Ninja 5 (1993) (American Ninja 5) | tt0106257 Filmi Imdb'den 4,261 kişi tarafından oylandı ve 2.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %5 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : American.Ninja.5.1992.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : Matroska at 1 715 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.23 GiB   / 1 h 42 min 56 s 539 ms

Video #1          : AVC / 1 297 kb/s
EnxBoy | FPS      : 640 x 480 (1.333) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 224 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
2
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
Keşke FHD olsaydı ama sizi anlıyorum, bu film için bunu bile bulmanız büyük başarı. Çok çok teşekkür ederim.
Şuan Offine!
2
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
(20-04-2023, Saat: 18:45)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke FHD olsaydı ama sizi anlıyorum, bu film için bunu bile bulmanız büyük başarı. Çok çok teşekkür ederim.

Filmin yalnızca DVD kaynaklı görüntüleri var maalesef. Birkaç gündür araştırıyoruz her yeri ama bir sonuca ulaşamadık. Dublajına da çok önem verilmemiş (bence 10 üzerinden 3), altyazı da bulunmuyor. Sadece serinin tamamlanması amacıyla paylaştım.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
Ben de zamanında çok aramış, bunu bile bulamamıştım. Aynen hiç değilse seri bozulmamış, tamamlanmış oldu. Çok teşekkürler minnettarım.

Hızlı Menü: