Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Ejdertopu: Başlangıç (Dragonball Evolution) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1098327

Ejdertopu: Başlangıç (Dragonball Evolution) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1098327
KaRaKuLe
Ejdertopu: Başlangıç (Dragonball Evolution) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1098327
0
72
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2009 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

"Dragon Ball" çizgi filminden beyazperdeye uyarlanan film inanılmaz dövüş sahneleriyle dolu, dikkatleri üzerine çekerken yurt dışında da irili ufaklı bir hayran kitlesi oluşturabiliyor. dünya, onları bir araya getiren kişiye, dileklerini gerçekleştirmesi için bir şans verin. "Namek" adlı gezegende mutluluğu bulamayan "Piccolo", dünyayı ziyaret ederek bu gücün farkına varacaktır. Ancak bilmediği engel, "Saiyan" adlı yok edilmiş bir gezegenden bebekken bu dünyaya gönderilen "Goku"nun gücünü bir Saiyan ile insan savaşçının ruhu olan savaşçının yardımıyla keşfetmesi olacaktır. dünya ustası "Usta Roshi".

Ejdertopu: Başlangıç (2009) (Dragonball Evolution) | tt1098327 Filmi Imdb'den 76,398 kişi tarafından oylandı ve 2.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %25 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Dragonball.Evolution.2009.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 1 140 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 697 MiB   / 1 h 25 min 26 s 538 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 999 kb/s
EnxBoy | FPS      : 768 x 320 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: