Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Otel 2 (Hostel: Part II) - 2007 - TR+ORG - FHD | tt0498353

Otel 2 (Hostel: Part II) - 2007 - TR+ORG - FHD | tt0498353
TheKratos
Otel 2 (Hostel: Part II) - 2007 - TR+ORG - FHD | tt0498353
0
92
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2007 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Roma'da seyahat eden üç genç Amerikalı, güzel ve sofistike bir Avrupalı ​​tarafından egzotik ve doğal bir "spa"da bir hafta sonu geçirmeleri için davet edilir. Kadın, gençlere arkadaşlıklarını rahatlatmak, eski haline getirmek ve güçlendirmek için orada olacaklarına dair güvence verdi. Genç kızlar aradıkları vahayı orada bulabilecek midir? Yoksa müzayedenin kurbanları, iğrenç arzularını tatmin etmek için dünyanın dört bir yanından sızan hastaların ve ayrıcalıklıların fantezilerinde piyon olmaya mı mahkumlar?

Otel 2 (2007) (Hostel: Part II) | tt0498353 Filmi Imdb'den 92,296 kişi tarafından oylandı ve 5.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %55 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Hostel.Part.II.2007.Unrated.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 12.4 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 8.20 GiB   / 1 h 34 min 58 s 720 ms

Video #1          : AVC / 11.3 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 816 (2.353) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : UTF-8
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı