Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Riddick Günlükleri (The Chronicles of Riddick) - 2004 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0296572

Riddick Günlükleri (The Chronicles of Riddick) - 2004 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0296572
TheKratos
Riddick Günlükleri (The Chronicles of Riddick) - 2004 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0296572
4
164
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2004 
1
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Evrenin karanlık çağlarında geçen, büyücüler ordusunun pençesine düşen gezegenlerin tek bir seçeneği var: ya değiş ya da yok ol. Bu seçeneği tercih etmeyenler için tek umut, birinin ortaya çıkıp Necromonge ordusunu yavaşlatmasıdır. İşler ters gittiğinde hayatta kalanlar efsaneye sarılır. İyiliğin kötülüğe karşı zafer kazandığına dair efsaneler ve kehanetler yayıldı. Ancak bazen kötü bir gücü durdurmanın yolu, onlarla başka bir kötü güçle savaşmaktan geçer. Bu nedenle sürgüne gönderilen Riddick büyük savaşa katılmaya çağrıldı.

Riddick Günlükleri (2004) (The Chronicles of Riddick) | tt0296572 Filmi Imdb'den 234,159 kişi tarafından oylandı ve 6.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %74 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Chronicles.of.Riddick.2004.Theatrical.Cut.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 26.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 21.7 GiB   / 1 h 59 min 12 s 981 ms

Video #1          : AVC / 21.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 4 354 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
Bu sürümün diğer uzun versiyondan farkı nedir,girmedigimiz veya farklı bir bakış açısımi oluyor filimde?Uzun versiyonu indirdim bunuda indirmek gerekmi?
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(12-04-2023, Saat: 22:14)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sürümün diğer uzun versiyondan farkı nedir,girmedigimiz veya farklı bir bakış açısımi oluyor filimde?Uzun versiyonu indirdim bunuda indirmek gerekmi?

Hayır hemen hemen aynı, sadece bu versiyonda uzun versiyondan farklı olarak ondaki bazı altyazılı sahneler bunda yok o kadar. Yani o daha kapsamlı
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Altair Premium Gold
(12-04-2023, Saat: 22:33)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-04-2023, Saat: 22:14)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sürümün diğer uzun versiyondan farkı nedir,girmedigimiz veya farklı bir bakış açısımi oluyor filimde?Uzun versiyonu indirdim bunuda indirmek gerekmi?

Hayır hemen hemen aynı, sadece bu versiyonda uzun versiyondan farklı olarak ondaki bazı altyazılı sahneler bunda yok o kadar. Yani o daha kapsamlı

Biraz önce youtubede baktim kesilmiş sahnelere o sahneler ise o kadar da önemli değil benim için
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(12-04-2023, Saat: 22:36)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-04-2023, Saat: 22:33)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Biraz önce youtubede baktim kesilmiş sahnelere o sahneler ise o kadar da önemli değil benim için
İşte senin önceden indirmiş olduğun extended versiyonda hem kesilmiş hem de kesilmemiş tüm sahneler mevcut. Diğerinde yani bunda ise kesilmiş sahneler yok. Film ona göre kısa.

Hızlı Menü: