Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Pi'nin Yaşamı (Life of Pi) - 2012 - TR+ORG - FHD | tt0454876

Pi'nin Yaşamı (Life of Pi) - 2012 - TR+ORG - FHD | tt0454876
TheKratos
Pi'nin Yaşamı (Life of Pi) - 2012 - TR+ORG - FHD | tt0454876
0
478
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2012 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Kanada'ya giden bir yük gemisi trajik bir şekilde battı ve gemideki neredeyse tüm canlıları öldürdü. Uçsuz bucaksız Pasifik Okyanusu'nda bir cankurtaran sandalı yalnız bırakılır. Hayatta kalan mürettebatta bir sırtlan, bacağı kırık bir zebra, bir orangutan, 300 kiloluk bir Bengal kaplanı olan Richard Parker ve 16 yaşındaki Hintli bir çocuk olan Pi vardı. Hayvanat bahçesini işleten ve hayvanlarla birlikte göç eden Pi'nin ailesi batan gemide can verdi. Kurtuluşun olmadığı bu denizde zayıf bir teknede çevresindeki hayvanlarla birlikte hayatta kalma mücadelesi veren Pi, keskin bilgeliği ve zooloji anlayışıyla besin zincirinin kurbanı olmaz. Ama şimdi teknede Bengal'lerle yalnız. Dev kaplanın avı olmamak için dev kaplanla iyi geçinmek ve yakınlaşmak için her yolu denemiştir. Olağanüstü yolculuğu bitmeden büyülü bir adaya varacaktır...

Pi'nin Yaşamı (2012) (Life of Pi) | tt0454876 Filmi Imdb'den 640,738 kişi tarafından oylandı ve 7.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Pi.Nin.Yasami.2012.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 14.0 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 12.4 GiB   / 2 h 7 min 8 s 747 ms

Video #1          : AVC / 9 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1036 (1.853) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS ES XLL at 4 698 kb/s
Bilgi             : 8 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: