Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 720P v Hedefim Sensin - 2018 - Yerli Film - 720P | tt8493514

Hedefim Sensin - 2018 - Yerli Film - 720P | tt8493514
TheKratos
Hedefim Sensin - 2018 - Yerli Film - 720P | tt8493514
0
411
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
8
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan'ın hikayesini anlatıyor. Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlayan bir gençtir. Çok konuşkan Zekeriya'nın başına gelen her şey ağzından çıkar. Bir gün konuşmaması gereken yerde ve zamanda konuşmaktan kendini alamadı. Ancak bu sefer başı büyük bir belaya girdi ve İstanbul'u terk etmek zorunda kaldı. Artık yeni evi, ilk ayak bastığı yer olan Gökçeada'dır. Burası Zekeriya'nın hayatında bir dönüm noktası olmuştur. Gökçeada'ya geldiğinden beri hayatı değişen tek kişi Zekeriya değildir. Onun gelişiyle Hafize, Leyla ve Yarım Hasan'ın hayatları bambaşka bir hal alır.

Hedefim Sensin (2018) | tt8493514 Filmi Imdb'den 4,737 kişi tarafından oylandı ve 6.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %62 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Hedefim.Sensin.2018.720p.BluRay.x264.TR.Filmbol.Yerli
Format            : Matroska at 2 008 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 1.48 GiB   / 1 h 45 min 17 s 88 ms

Video #1          : AVC / 1 878 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: