Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Garez 2 (The Grudge 2) - 2006 - TR+ORG - 1080P | tt0433386

Garez 2 (The Grudge 2) - 2006 - TR+ORG - 1080P | tt0433386
KaRaKuLe
Garez 2 (The Grudge 2) - 2006 - TR+ORG - 1080P | tt0433386
1
184
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2006 
12
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Aubrey Davis, annesinden kız kardeşi Karen'ın Japonya'da hastaneye kaldırıldığını öğrendiğinde, onu almak için Japonya'ya gitti. Ancak erkek arkadaşını öldüren yangınla ilgili olarak kardeşinin sorguya çekildiğini öğrendiğinde, onu eve getirmenin sandığı kadar kolay olmayacağını anlar. Alison, okulundaki bir pop grubuna kabul edilmek için her şeyi yapmaya hazırdır; hakkında kötü söylentilerin döndüğü eski, yanmış bir eve zorla girmek dahil. Son derece utangaç bir çocuk olan Jack, babasının başkasıyla olan nişanını kolay kolay sindirememiş, öyle ki annesini unutmuştu. Korkunç yangından sağ çıkma ve kurbanlarını birer birer öldürme laneti düşmek üzere. Belli ki yine ilgisiz kurbanlar.

Garez 2 (2006) (The Grudge 2) | tt0433386 Filmi Imdb'den 50,211 kişi tarafından oylandı ve 5.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %50 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Grudge.2.2006.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 3 397 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.56 GiB   / 1 h 47 min 51 s 413 ms

Video #1          : AVC / 3 000 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AAC LC at 225 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 224 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Text #2           : UTF-8
Dil               : en