Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Öneriler v Emby Sistemi & izlediğim film ve diziler eklentisi

Emby Sistemi & izlediğim film ve diziler eklentisi
Mask946
Emby Sistemi & izlediğim film ve diziler eklentisi
3
234
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
Mask946 Premium Plus Üye
  • Konular73
  • Mesajlar183
  • Rep puanı 280
  • Beğendikleri56
  • Beğenenleri128
Merhaba Sayın yönetici
Ben genel olarak emby kullancasıyım programı sevdim güzel Fakat benim bir Önerim olacak izlediğimiz film ve dizileri bir yerde görebiliyor muyuz listeleniyor mu Yani bunun olması çok güzel olurdu Neden Çünkü eve bir arkadaşımız geliyor mesela bir misafirimiz geliyor bak Ben bu filmleri izledim bunları öneriyorum çok güzel diyebilmek için bu sayede sistemi de başkalarına önerebilmek için kötü insanlar her şeyi aklında tutamıyor artık Yani ben o filmi gördüğüm zaman izleyip izlemediğimi hatırlıyorum mesela ama böyle bir liste halinde bu kullanıcı bu filmleri izlemiştir Yani siz bu filmleri izlediniz gibi bir menü liste bir şey olursa orada da hem kendi izlediklerimizi kaydı tutmuş oluruz arşivini tutmuş oluruz hem de Neticede beğendiğiniz filmleri izlemişizdir bunları da çevremizi arkadaşlarımıza önerirken iyi olur düşüncesindeyim

Filmin adını yazıp içine girince orada izlediğimiz yazıyor ve zaten filmin adı Aklıma gelse İçine girmem Wink
Şuan Online!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin
Filmi beğen tuşu ile listenize atabilir yada oynatma listeleri oluşturabilirsiniz. Bu özellikleri kullandınız mı?
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Mask946 Premium Plus Üye
  • Konular73
  • Mesajlar183
  • Rep puanı 280
  • Beğendikleri56
  • Beğenenleri128
Yok, ben filmi izliyorum. Izlendi kismi kendi kendine isaretleniyor, fakat her hangi bir yerde menude listede gecmis izlediklerim gibi birsey bulamadim
Şuan Online!
0
Rapor Et!
Şuan Online!
Mask946 Premium Plus Üye
  • Konular73
  • Mesajlar183
  • Rep puanı 280
  • Beğendikleri56
  • Beğenenleri128
Konuyla alakalı herhangi bir gelişme var mı emby merkezine bunu iletme şansımız var mı

Hızlı Menü: