Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: 1080P v Pek Yakında - 2014 - Yerli Film - 1080P | tt3698408

Pek Yakında - 2014 - Yerli Film - 1080P | tt3698408
TheKratos
Pek Yakında - 2014 - Yerli Film - 1080P | tt3698408
1
908
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
37
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Kaçak DVD'lerle ve bir takım kaçak işlerle geçinen Zafer, bir gün karısından büyük bir mektup alır ve bunlara bir son vermediği takdirde evliliğinin sona ereceğini anlar. Zaffer, günahlarından pişmanlık duyduktan sonra, ailesini geri kazanmak için figüran olduğu eski "oyunculuk" günlerine geri döndü. Amacı, o günlerdeki sinemacı arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelip, 1970'lerden beri çekilmeyen dahiyane bir proje olan "Şahikalar-Kötülüğün Sonu" filminden doyasıya içmektir. Ancak kurduğunuz ekibin becerileri de bir noktada takılıyor. Şimdi hepsini eğlenceli, eğlenceli ve heyecanlı bir macera bekliyor.

Pek Yakında (2014) | tt3698408 Filmi Imdb'den 34,705 kişi tarafından oylandı ve 7.3 puan aldı. Bu film için editör puanı %73 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Pek.Yakında.2014.1080p.BluRay.x264.TR.Filmbol.Yerli
Format            : Matroska at 2 409 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.25 GiB   / 2 h 13 min 44 s 992 ms

Video #1          : AVC / 2 280 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 24.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
0
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
tekinalper Premium Silver