Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum Genel Destek v İndirdiğimiz videolara resim ekleme (filmin posterini eklemek)

İndirdiğimiz videolara resim ekleme (filmin posterini eklemek)
theiceberg
İndirdiğimiz videolara resim ekleme (filmin posterini eklemek)
3
356
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
25
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
theiceberg Premium Plus Üye
  • Konular39
  • Mesajlar115
  • Rep puanı 254
  • Beğendikleri391
  • Beğenenleri96
Merhaba arkadaşlar, çok gelen bir sorunun cevabını aşağıda ki videoda anlatmaya çalıştım indirdiğiniz filmlere poster yani resim ekleme ve ön izlemede dosya seçildiğinde görünmesi.
Eğer soru ve sorununuz olursa çekinmeyin sorun lütfen.
Link videonun altında bulunmakta. Selamlar..
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
Elinize sağlık, konu sabitlendi.
Şuan Offine!
0
Cevapla WWW
Rapor Et!
Şuan Offine!
theiceberg Premium Plus Üye
  • Konular39
  • Mesajlar115
  • Rep puanı 254
  • Beğendikleri391
  • Beğenenleri96
(08-04-2023, Saat: 00:40)TheKratos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık, konu sabitlendi.

Teşekkür ederim, sizlerin de eline, aklına sağlık.
Şuan Offine!
2
Rapor Et!
Şuan Offine!
TYOK Uzman Üye
**
  • Konular0
  • Mesajlar3
  • Rep puanı 4
  • Beğendikleri123
  • Beğenenleri4
MP4 Video & Audio Tag Editor  yada MKV Tag Editor programlarini alternatif olarak onerebilirim. Sadece kapak ile sinirli kalmiyor, ayni zamanda film hakkinda tum bilgileri (yonetmen, oyuncular, konusu, vesaire) otomatikman ekleyebilmenize olanak sagliyor. Tum bu bilgileri tek tek aramaniz da gerekmiyor cunklu program sizin icin arama islemini yapip, film hakkindaki tum bilgileri (kapak dahil) dosyaya etiketliyor.

MKVToolNix programi yardimiyla da dosyalara eklenmis reklam, yazi, aciklamalari silmeniz/degistirmeniz yada kendi reklaminizi, mesajinizi eklemeniz mumkun! Program ayni zamanda istemediginiz dil seceneklerini (Audio/Altyazi) silmenize ve/veya kapak, bilgi eklemenize olanak sagliyor.

Hızlı Menü: