Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Soğuk Ölüm (Whiteout) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt0365929

Soğuk Ölüm (Whiteout) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt0365929
KaRaKuLe
Soğuk Ölüm (Whiteout) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt0365929
0
272
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2009 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Antarktika... dünyanın en yaşanmaz ülkesi, 90 derece güney enlemi, sıfır derece doğu boylamı, 6 milyon mil kare buz, altı aylık karanlık, eksi 49 santigrat dereceye varan sıcaklıklar ve saatte 100 mil hızla esen rüzgar. Doğa asla senin burada hayatta kalmanı istemedi! ABD Şerifi Carrie Stetko için işler daha da tehlikeli hale gelmek üzeredir. Bu acımasız bölgenin tek kanun koyucusu olan Stetko, buzda bir cesedi incelemeye gönderilir. Antarktika'nın ilk cinayeti. Kendi başına yeterince şok edici olan keşif, Stetko'yu daha da garip bir gizeme ve uçsuz bucaksız buzun derinliklerine gömülü eski bir sırra götürecek... insanların hala öldürmeye değer olduğunu düşündüğü bir sır. Stetko katili bulmaya çalışırken kış yaklaşıyor. Antarktika'nın ölümcül beyazlığında, katili ancak bir nefes alarak görebildi.

Soğuk Ölüm (2009) (Whiteout) | tt0365929 Filmi Imdb'den 39,532 kişi tarafından oylandı ve 5.5 puan aldı. Bu film için editör puanı %55 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Whiteout.2009.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 999 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 719 MiB   / 1 h 40 min 39 s 617 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 858 kb/s
EnxBoy | FPS      : 768 x 320 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: