Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Kötü Öğretmen (Bad Teacher) - 2011 - TR+ORG - FHD | tt1284575

Kötü Öğretmen (Bad Teacher) - 2011 - TR+ORG - FHD | tt1284575
KaRaKuLe
Kötü Öğretmen (Bad Teacher) - 2011 - TR+ORG - FHD | tt1284575
0
155
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2011 
5
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
KaRaKuLe Moderatör

Elizabeth, öğrencilerine düşük notlar vermekten korkmayan, ağzı bozuk, yıpratıcı ve son derece uygunsuz bir öğretmendir. Ayrıca içki içerdi ve her zaman sarhoştu. Zengin bir koca bulmak, evlenmek, para kazanmak zorunda kalmamak ve ortaokul öğretmenliği işini bırakmak için sabırsızlanıyordu. Nişanlısı tarafından terk edildikten sonra Gao Fushuai'nin vekil öğretmeninin kalbini kazanmak için bir plan yapar. Konuyla ilgili meslektaşı Amy ile uğraşırken bir yandan da karşısına çıkan beden eğitimi öğretmeniyle uğraşmak zorunda kalır. Elizabeth'in şaşırtıcı planı ve bunun çılgınca sonuçları, öğrencilerini, meslektaşlarını ve hatta kendisini bile şok etti.

Kötü Öğretmen (2011) (Bad Teacher) | tt1284575 Filmi Imdb'den 205,998 kişi tarafından oylandı ve 5.6 puan aldı. Bu film için editör puanı %56 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Bad.Teacher.2011.FHD.BluRay.x264.TR.EN.Filmbol_2
Format            : Matroska at 21.1 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 14.4 GiB   / 1 h 37 min 37 s 856 ms

Video #1          : AVC / 18.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1040 (1.846) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : PGS

Text #2           : UTF-8
Dil               : en