Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Yapay Zeka (A.I. Artificial Intelligence) - 2001 - TR - BRRip XviD | tt0212720

Yapay Zeka (A.I. Artificial Intelligence) - 2001 - TR - BRRip XviD | tt0212720
TheKratos
Yapay Zeka (A.I. Artificial Intelligence) - 2001 - TR - BRRip XviD | tt0212720
0
104
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2001 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Yakın bir gelecekte annesine sonsuz sevgisi ve içten insan sevgisi besleyen robot David, Monica tarafından evlat edinilir.Monica'nın biyolojik oğlu tedavisi olmayan bir hastalık nedeniyle "dondurulmuş durumdadır". Monica ve kocasıyla mutlu bir şekilde yaşayan David, çiftin biyolojik oğlunun iyileşmeden eve dönmesiyle alt üst olur. Steven Spielberg'in yönettiği film, Brian Aldiss'in "Süper Oyuncaklar Son Tüm Yaz" adlı kısa öyküsünden esinlenmiştir.

Yapay Zeka (2001) (A.I. Artificial Intelligence) | tt0212720 Filmi Imdb'den 312,241 kişi tarafından oylandı ve 7.2 puan aldı. Bu film için editör puanı %72 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : AI.Artificial.Intelligence.2001.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 826 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 861 MiB   / 2 h 25 min 50 s 533 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 685 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: