Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Aşkın Gücü (What Dreams May Come) - 1998 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0120889

Aşkın Gücü (What Dreams May Come) - 1998 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0120889
TheKratos
Aşkın Gücü (What Dreams May Come) - 1998 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0120889
5
274
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1998 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Chris Nielsen ve eşi Annie birbirleri için yaratılmışlardı. Bebeği bir araba kazasında öldüğünde, Chris'in sıcaklığı ve şefkati, Annie'yi hayatta tutan tek şey olmaya devam eder. Bir gün Chris de öldü ve Anne acıya dayanamadı, bu yüzden hayatına son verdi. Kız arkadaşına umutsuzca bağlanan Chris cennetten ayrılır ve karısıyla birlikte olmak için cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkar.

Aşkın Gücü (1998) (What Dreams May Come) | tt0120889 Filmi Imdb'den 110,637 kişi tarafından oylandı ve 6.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : What.Dreams.May.Come.1998.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 33.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 26.3 GiB   / 1 h 53 min 43 s 819 ms

Video #1          : VC-1 / 29.6 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MS/VFW/FOURCC / WVC1 -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 3 134 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
Altair Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
Helal olsun size,artık fırsat buldukça devamlı üye olurum.Film için teşekkür ederim.
Şuan Offine!
Başarısız. 
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO
Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rapor Sebebi: Diğer (Belirtiniz)
Altair yorumu: V_MS/VFW/FOURCC / WVC1 -> diğer çoğu filmde bu formatı görmedim,TV,tv box vs gibi cihazlarda bu filmi oynatmak soruna neden oluyor ya film hızlı oynuyor yada ekranda yeşil şekiller çıkıyor.Tv için uyumlu formata çevirme imkanı varmı V_MPEG4/ISO/AVC g

Bu konuya ait bir rapor hatalıydı.

Yönetici tarafından şu not dahil edildi; Öncelikle BluRay Disc sürümü bu, elbette medya yapısı değiştirilebilir ancak bu hem çok zaman hem de kaynak harcanması demektir (bu dosya için ortalama çeyrek gün). Ayrıca ham görüntüye de işlem uygulanmış olur (artık BluRay'dan riplenmiş görüntü olacaktır). Maalesef yapabileceğim bir şey yok. Sad

Lütfen rapor kurallarını okuyun. Başarılı raporlar size saygınlık puanı kazandırır ve başarısız raporlar saygınlık puanınızı düşürür. Rapor sağlayan üye: @Altair
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Altair Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
(27-03-2023, Saat: 22:25)TheKratos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Chris Nielsen ve eşi Annie birbirleri için yaratılmışlardı. Bebeği bir araba kazasında öldüğünde, Chris'in sıcaklığı ve şefkati, Annie'yi hayatta tutan tek şey olmaya devam eder. Bir gün Chris de öldü ve Anne acıya dayanamadı, bu yüzden hayatına son verdi. Kız arkadaşına umutsuzca bağlanan Chris cennetten ayrılır ve karısıyla birlikte olmak için cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkar.

Aşkın Gücü (1998) (What Dreams May Come) | tt0120889 Filmi Imdb'den 110,637 kişi tarafından oylandı ve 6.9 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : What.Dreams.May.Come.1998.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 33.2 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 26.3 GiB   / 1 h 53 min 43 s 819 ms

Video #1          : VC-1 / 29.6 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MS/VFW/FOURCC / WVC1 -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 3 134 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Tam anlamadım ama galiba hiç bir müdahale yapılmayacak heralde
Şuan Offine!
7
Rapor Et!
Şuan Offine!
ibrahimnasib Cezalı Üye
(01-06-2023, Saat: 13:19)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Teknik Detaylar

Kod :
Boyut/ Uzunluk    : 26.3 GiB   / 1 h 53 min 43 s 819 ms

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 3 134 kb/s
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : PGS

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Demek istediği şey, hani Bluray sürüm filmin orjinal (sinemada da sunulduğu) hiçbir işlem yapılmamış ham görüntüsü ya, iste bu filmin Bluray hali bu. Eğre video yapısını değiştirirsek o ham görüntü olmaktan çıkar, FHD gibi 1080p gibi riplenmiş orjinalliğini kaybetmiş bir görüntü olur diyor.
Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
Altair Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
(01-06-2023, Saat: 13:29)ibrahimnasib Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-06-2023, Saat: 13:19)Altair Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Teknik Detaylar

Kod :
Boyut/ Uzunluk    : 26.3 GiB   / 1 h 53 min 43 s 819 ms

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s

Ses  #3           : DTS XLL at 3 134 kb/s

Text #0           : UTF-8

Text #1           : PGS

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Demek istediği şey, hani Bluray sürüm filmin orjinal (sinemada da sunulduğu) hiçbir işlem yapılmamış ham görüntüsü ya, iste bu filmin Bluray hali bu. Eğre video yapısını değiştirirsek o ham görüntü olmaktan çıkar, FHD gibi 1080p gibi riplenmiş orjinalliğini kaybetmiş bir görüntü olur diyor.

Öyle ise yapacak birsey yok fhd sürümü ekstra olarak indirdim artık onu izlerim ama benim anlamadığım android telefonda izleyince sorun ama TV boxda görüntü bozukluğu oluyor sadece bu filmde böyle.Misal 100gb lotr olsun king Kong olsun vs sorun yok,Yoruma yazdığım yapısi nendeni ile sorun var netten baktım,bu filmde neden böyle birşey yapılmış anlamadım Blu-ray sürümüne yazık etmisler

Hızlı Menü: