Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Replikalar (Replicas) - 2018 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt4154916

Replikalar (Replicas) - 2018 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt4154916
TheKratos
Replikalar (Replicas) - 2018 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt4154916
0
118
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2018 
4
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Bir kişinin zihnini başarılı bir şekilde bilgisayara aktarmanın eşiğinde olan bir adamın dünyası, ailesini öldüren bir araba kazasıyla alt üst olur. Onları hayata döndürmek için çaresiz kalan Foster, ailesinin klonlarını yaratmak için meslektaşı Ed Whittle ile birlikte çalışmaya başladı. Ancak kaybettiği 4 kişilik ailesinden sadece 3 kişiyi geri getirme şansı olduğunu anlayınca büyük bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Replikalar (2018) (Replicas) | tt4154916 Filmi Imdb'den 39,637 kişi tarafından oylandı ve 5.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %54 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Replicas.2018.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 36.8 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 27.7 GiB   / 1 h 47 min 59 s 515 ms

Video #1          : AVC / 33.2 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 44.1 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 3 417 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Text #1           : PGS
Dil               : en

Film Detayları

Film Fragmanı