Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum YERLİ FİLMLER Yerli Filmler: Full HD v Merhaba Güzel Vatanım (Merhaba Güzel Vatanım) - 2019 - TR+ENG - FHD | tt10579092

Merhaba Güzel Vatanım (Merhaba Güzel Vatanım) - 2019 - TR+ENG - FHD | tt10579092
BroserBros
Merhaba Güzel Vatanım (Merhaba Güzel Vatanım) - 2019 - TR+ENG - FHD | tt10579092
0
740
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2019 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

Merhaba Güzel Vatanım

Merhaba Güzel Vatanım, Nazım Hikmet ile Ahmet Ümit'in gerçek hayat hikayelerinden uyarlanıyor. Cengiz Özkarabekir'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Nazım Hikmet'in Moskova'ya uzanan yolculuğunun, Ahmet Ümit'in 1980'li yıllarda Moskova'ya gidişi üzerindeki etkisini ve Ümit'in fırtınalı yaşamına yansımalarını gözler önüne seriyor. Filmde aynı zamanda Nazım Hikmet ve Ahmet Ümit'in zorlu hayat serüvenlerinin edebi kişiliklerinin oluşması üzerindeki etkisi anlatılıyor. Yetkin Dikinciler'in Nazım Hikmet'e, Serkan Altıntaş'ın ise Ahmet Ümit'e hayat verdiği filmin kadrosunda Berna Laçin, Pelin Batu, Umut Beşkırma, Levent Üzümcü, İskender Bağcılar, Mehmet Tokat, Alper Türedi gibi isimler yer alıyor.

Merhaba Güzel Vatanım (2019) (Merhaba Güzel Vatanım) Filmi Imdb'den 150 kişi tarafından oylandı ve 5,1 puan aldı. Bu film için editör puanı 6,5 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Merhaba.Güzel.Vatanım.2019.FHD.WEB-DL.x264.Yerli.Filmbol
Format            : Matroska at 5 532 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 3.67 GiB   / 1 h 34 min 53 s 88 ms

Video #1          : AVC / 5 146 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1916 x 1076 (1.781) at 25.000 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Film Detayları

Merhaba Güzel Vatanım

Merhaba Güzel Vatanım

Merhaba Güzel Vatanım

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: