Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER FHD - FULL HD v Külkedisi Adam (Cinderella Man) - 2005 - TR+ORG - FHD | tt0352248

Külkedisi Adam (Cinderella Man) - 2005 - TR+ORG - FHD | tt0352248
TheKratos
Külkedisi Adam (Cinderella Man) - 2005 - TR+ORG - FHD | tt0352248
0
125
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2005 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Amerikan tarihinin en büyük efsanelerinden biri olan İrlanda doğumlu boksör James Braddock'un gerçek hayat hikayesi. 1930'larda Amerika'da hayatta kalmak çok zordu. Hayattaki en büyük dileği gerçek bir boksör gibi yaşamaktır.Jim sporu bırakıp ailesine bakmak için limanda işçi olarak çalışmaya başlar. Ama bir gün şans Jim'e gülümsedi ve ona ağır sıklet boks şampiyonu Max Bell ile karşılaşma şansı verdi. Jim'e istediği unvanı getirecek olan maç tam 15 raunt sürdü. Sonunda Jim bir efsane oldu. Ama şöhreti hayatından ne alacaktı?

Külkedisi Adam (2005) (Cinderella Man) | tt0352248 Filmi Imdb'den 190,088 kişi tarafından oylandı ve 8.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %80 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Cinderella.Man.2005.FHD.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 17.1 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 17.2 GiB   / 2 h 24 min 21 s 334 ms

Video #1          : AVC / 15.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 816 (2.353) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 192 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : DTS at 1 509 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8