Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER BRRip XviD v Kadın Aklı Erkek Aklı (The Ugly Truth) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1142988

Kadın Aklı Erkek Aklı (The Ugly Truth) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1142988
TheKratos
Kadın Aklı Erkek Aklı (The Ugly Truth) - 2009 - TR - BRRip XviD | tt1142988
0
76
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2009 
2
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Abby Richter, bir sabah programı hazırlayan umutsuz bir romantiktir. Şovenist karakter Mike gösteriye ev sahipliği yapmaya başladığında ikili bir ilişki anlaşması yaptı. Abby, yeni tanıştığı adamla ilişkisinin sorunsuz gitmesi için Mike'tan yardım alacaktır. Sonuçlar tatmin edici değilse, Mike istifa edecek. Yol boyunca Mike, Abby'ye aşık olmakla ilgili "çirkin gerçeği" kanıtlayacaktır. Ancak zekice taktiklerinin beklenmedik sonuçları olur: Abby aşkını bulunca Abby de Abby'ye aşık olur.

Kadın Aklı Erkek Aklı (2009) (The Ugly Truth) | tt1142988 Filmi Imdb'den 222,671 kişi tarafından oylandı ve 6.4 puan aldı. Bu film için editör puanı %64 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Ugly.Truth.2009.BRRip.XviD.TR.Filmbol
Format            : AVI at 863 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 592 MiB   / 1 h 35 min 57 s 627 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual / 722 kb/s
EnxBoy | FPS      : 568 x 320 (1.775) at 23.976 fps
Yapı              : XVID -> Kontrol ediniz.

Ses  #1           : MPEG Audio at 128 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: