Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
IDM
Internet Download Manager ile Filmbol üzerinden çoklu paralel hızlı indirmeler başlatın, duraklatın ve kaldığınız yerden devam edin. Hızlı link yakalama eklentisi ile indirmeyi başlattığınız anda IDM devreye girsin.
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Çağrı (The Message) - 1976 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0074896

Çağrı (The Message) - 1976 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0074896
BroserBros
Çağrı (The Message) - 1976 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt0074896
5
395
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:4 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Online!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 1976 
6
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Online!
BroserBros Kurucu Admin

6. yüzyılda Mekke. İslam tarihçilerinin cahiliye olarak adlandırmayı sevdikleri bir çağdayız. Söylentilere göre şehrin ileri gelenleri, Mekke'yi maddi kontrol altında acımasızca yönetiyordu. Kızlara doğduklarında diri diri gömüldüklerinin söylendiği zamanlar çok acımasızdı. Böyle karanlık zamanlarda, St. Gabriel ziyaret eder. Muhammed, şehri yönetenlerin acımasız yöntemlerine karşı insanları tek Tanrı'ya ibadet etmeye davet etti. Allah'ın bir ayeti Peygamberimize Mekke ordusuna karşı silahlanmayı emretmiştir. Tecrübesizliklerine rağmen Müslüman ordusu Bedir Savaşı'nı kazandı. Uhud savaşından sonra 10 yıllık barışı kabul ettiler ve bu zamanı İslam'ı yaymak için kullandılar. Muhammed'in Allah'ın Resulü olduğu ve Allah'tan başka ilah olmadığı haberleri Arabistan'da hızla yayılıyor.

Çağrı (1976) (The Message) | tt0074896 Filmi Imdb'den 48,412 kişi tarafından oylandı ve 8.1 puan aldı. Bu film için editör puanı %93 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : The.Message.1976.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 20.8 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 26.0 GiB   / 2 h 58 min 29 s 366 ms

Video #1          : AVC / 19.9 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 384 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AC-3 at 320 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz

Ses  #4           : AAC LC at 224 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Şuan Offine!
1
Rapor Et!
Şuan Offine!
yusuftahirs Eski Premium Üye
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar18
  • Rep puanı 13
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri4
Paylaşım çok güzel, lakin teknik bilgi vereyim. Video 24 fps, Türkçe ses 23.976 fps, ufak ufak kaymalar oluyor. Ses dosyalarını ayırıp 23.976 fps ye çevirin ve delayı 150 yapın.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
Altair Premium Gold
Bunu raporlamak gerek,ben izlerken farketmedim sesde senkron sorunu ama böyle yapılıp en iyi hali olacak ise bence bu harika film için değer
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar18
  • Rep puanı 13
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri4
Dostum, burada maalesef böyle problem var remuxlarda, mesela bazı Blu-Ray lerin remaster hali var fakat burada yok. Ben yabancı sitelerden indirip gereksiz şeyleri çıkarıp öyle toparlıyorum. Yardımcı olabilirim ilgilenen arkadaşlara.

Ayrıca orjinal blurayda DTS HD var muhtemelen senkronu ayarlayamadılar eski versiyon görüntüden sesi eklediler diye düşünüyorum.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
yucel088 Premium Gold
  • Konular43
  • Mesajlar106
  • Rep puanı 227
  • Beğendikleri310
  • Beğenenleri79
yakın zamanda indirdim ve de izledim hiç bir sorun yok fps ve ses ile ilgili. türkçe uyumu ve daha pek çok dilde uymayan dudak hareketleri gibi şeyler kayma değil.
Şuan Offine!
0
Rapor Et!
Şuan Offine!
**
Eski PR Üye
  • Konular0
  • Mesajlar18
  • Rep puanı 13
  • Beğendikleri1
  • Beğenenleri4
Muhalefet olsun diye demiyorum, dediğim ayarları yaparsan o kaymalar olmayacak. Gerçi tam izlemedim ama, görebildiğim kadar böyle. Yine de siz bilirsiniz. Bluray'da AAC ses olması komik.

Hızlı Menü: