Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER 1080P v Labirent: Ölümcül Kaçış (The Maze Runner) - 2014 - TR+ORG - 1080P | tt1790864

Labirent: Ölümcül Kaçış (The Maze Runner) - 2014 - TR+ORG - 1080P | tt1790864
TheKratos
Labirent: Ölümcül Kaçış (The Maze Runner) - 2014 - TR+ORG - 1080P | tt1790864
0
3452
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2014 
28
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Thomas irkilerek uyandı ve kendisini yukarı doğru hareket eden bir asansörde buldu. Asansörün kapısı açıldı ve aynı yaşta bir grup genç gördü. Koloni gibi görünen grup onu karşıladı. Devasa duvarlarla çevrili bu uçsuz bucaksız alanda Thomas'ın kendisine, ailesine veya geçmişine dair hiçbir anısı yoktur. Ve karşısındaki "Kayranlılar" onun gibi buraya nasıl ve neden getirildiklerini bilmiyor. Tek bildikleri, her sabah labirentte kocaman bir kapının açıldığıdır. Her gece güneş batarken kapı kapanır. Ayrıca her 30 günde bir yeni bir genç asansörle gruba çıkıyor. Beklenmedik bir şekilde, Thomas'tan sonra asansör, Teresa adında genç bir kızla birlikte labirentten bir hafta sonra ayrıldı. Thomas şimdi Glade sakinlerinin ve geçmişte bir yerden hatırladığı labirentin gizemini çözmeye çalışacak.

Labirent: Ölümcül Kaçış (2014) (The Maze Runner) | tt1790864 Filmi Imdb'den 474,279 kişi tarafından oylandı ve 6.8 puan aldı. Bu film için editör puanı %68 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Labirent.Ölümcül.Kaçış.2014.1080p.BluRay.x264.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 2 524 kb/s
Boyut/ Uzunluk    : 2.00 GiB   / 1 h 53 min 26 s 869 ms

Video #1          : AVC / 1 980 kb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 800 (2.400) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : AC-3 at 448 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : AAC LC at 93.7 kb/s
Bilgi             : 2 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8
Dil               : tr

Film Detayları

Film Fragmanı

İndirme Linkleri

Hızlı Menü: