Jellyfin Yardım
Jellyfin yardım merkezi ile istemci taraflı ayarlamaları yapın, altyazı, ağ, ses gibi sorunları düzeltin!
Emby Yardım
Emby de sorunlarınız mı var? Performans yetersiz mi? Yardım merkezini ziyaret edin ve sorunlarınızı giderin.
JDownloader
JDownloader ile Filmbol üzerinden paralel indirmeler ile hızınızı artırın, isterseniz sıralı indirmeler yapın ve dilerseniz duraklatın ve devam ettirin..
FDM
Android cihazlarda indirme yöneticisi kullanın! Başarısız indirmelerin önüne geçin ve hızı artırın!
Filmbol Forum DUAL VE ALTYAZILI YABANCI FİLMLER Bluray Disc - Remux v Yenilmez 4 (Boyka: Undisputed) - 2016 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt3344680

Yenilmez 4 (Boyka: Undisputed) - 2016 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt3344680
TheKratos
Yenilmez 4 (Boyka: Undisputed) - 2016 - TR+ORG - BluRay Disc - Remux | tt3344680
0
190
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Film İndir
Şuan Offine!
Filmin Yayınlanma Tarihi: 2016 
3
 Beğenmek uzman üyelik gerektirir.
Rapor Et!
Şuan Offine!
TheKratos CEO

Scott Adkins Boyka büyük liglere hazırlanıyor. Ringdeki kavga kaza sonucu ölümle sonuçlanır. Boyka bunu sorgulamak için ringe geri dönmeye karar verdi. Ölen savaşçının karısının köle olduğunu öğrenir. Boyka bundan böyle kadını kurtarmak için kavgadan dövüşe, zaferden zafere koşacaktır.

Yenilmez 4 (2016) (Boyka: Undisputed) | tt3344680 Filmi Imdb'den 26,480 kişi tarafından oylandı ve 7.0 puan aldı. Bu film için editör puanı %69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Teknik Detaylar

Kod :
İsim              : Undisputed.IV.2016.BluRay.Disc.REMUX.TR.ENG.Filmbol
Format            : Matroska at 35.3 Mb/s
Boyut/ Uzunluk    : 22.3 GiB   / 1 h 30 min 29 s 584 ms

Video #1          : AVC / 31.0 Mb/s
EnxBoy | FPS      : 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Yapı              : V_MPEG4/ISO/AVC -> Kontrol ediniz.

Ses  #2           : E-AC-3 at 640 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : tr

Ses  #3           : DTS XLL at 3 766 kb/s
Bilgi             : 6 channel(s), 48.0 kHz
Dil               : en

Text #0           : UTF-8

Text #1           : UTF-8

Text #2           : PGS
Dil               : en